SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przybranie na wadze

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17
Mam z tym duuuzy problem od 1 września chciałam wrzucić w dietę gainer mass xxl:) czy jakas z was juz to stosowała ?jakieś rady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Wypełnij ankietę z działu i wrzuć jak jadasz, bo może w diecie jest problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Gainery dla kobiet to słaby pomysł. Nie lepiej zrobić sobie normalny posiłek>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22
przy normalnych posiłkach nie jest powiedziane, że przybierzesz na wadze. Ektomorfikom bardzo ciężko tego dokonać, sama mam problem. Podpowiecie jakie ćwiczenia można robić, żeby nie stracić na wadze, a wyrzeźbić ciało, a najlepiej jeszcze przybrać masy przy okazji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Nie chodzi o przybranie na wadze a raczej o to, że to bardziej sprzyja otłuszczeniu. Kobiety funkcjonują inaczej niż panowie i mają też mniejsze zapotrzebowanie zatem można wszystko zrobić odpowiednią dietą. Nie powiem Ci jakie masz robić ćwiczenia, bo nie wiem jak się odżywiasz, jaki jest stan zdrowia, postawa, zdrowie itp. Wrzuć ankietę z tematów podwieszonych to wtedy mając dane chętnie pomogę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy a redukcja tkanki

Następny temat

Badania krwi suple

WHEY premium