SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wiem co zrobić

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 539
Sprawa wygląda tak, rok temu ćwiczylem jakos specjalnie nie ogarniałem i wyszło tak ze najpierw schudłem pozniej miałem shize na tycie ale pozniej zaraz ze brzuch i chudnąć chciałem.. Dobra efekt był taki ze schudłem.. Przy wzroście 176cm ważyłem 68 kg z 75kg.. No dobra kit z tym, brzuch spał było okej na koksa tam się robić nie zamierzałem. No ale teraz akcja jest taka

Waże 71kg, fat na brzuchu jest a moje przedramiona to pożal sie boże są strasznie chude... Własnie zamierzam brać się za siebie i tak co robić

a) dieta czytaj redukcyjna + bieganie + siłownia + brzuszki a pozniej A6W bawiłem sie tym już ale byłem na hmm 2/3 cyklu i padłem xd

czy

b) Dieta na mase ale do wakacji to bedę miał jeszce wiecej fatu i jak tu sie miedzy ludzi pokazać

Co byście robili ? :) pozdrawiam

Przerwa około 8 mscy wczenisej cwiczylem 7 msc ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
To jak będziesz ćwiczył zależy od Ciebie ale jeśli przeszkadza Ci brzuch to proponuje normalny trening FBW dla początkujących, dietę redukcyjną i aeroby po treningu. A6W i inne "cudotwórcze" plany nic nie dają. MIT 10 http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ocene planu treningowego

Następny temat

Wyciskanie sztangi leżąc - gryf 80cm

WHEY premium