SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NextOne- Cięzkie początki, zwiastunem dobrego.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Można prosić o link? Chcę się odnieść właściwie do artykułu, generalnie nie mam nic przeciw węglowodanom na noc ale jeśli trening był wieczorem i z bilansu wynika że można, natomiast dorzucenie prostych węglowodanów w postaci fruktozy na noc wespół z większą ilością tłuszczy nie jest najtrafniejszym rozwiązaniem. Po otrzymaniu linka odniosę się do treści, słowo!

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51575 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SzyHa95
ten twaróg to przesuń na kolacje.po treningu zjedz banana,jabłka(ze 2 wystarczą) albo inny owoc.powodzenia w targaniu ciężarem


poczytaj jeszcze troche tematow na forum zanim coś napiszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
Z tym chlebkiem było tak ze ja zjadłem zwykły słonecznikowy bez jakiegoś dziadostwa czytaj soja tylko nie znalazłem na dzienniku mięcha nie zarzucam tak żeby ładnie wyglądało tylko jem tyle żeby weszło i staram się to rozbijać na jakieś mniejsze porcje aczęściej a ważę sobie to wszystko bo daje mi to w pewien sposób motywację, że dbam o to że staram się jak tylko mogę ;) Ciasta już szybko nie zjem, bo od tej cioci mam tylko raz na jakieś pół roku innych słodyczy nie trawię. Tak na razie staram się jeszcze troszkę zrzucić z boczku ale nie dużo, i zacznę moją pierwszą masówkę. Co do techniki to Właśnie staram się czuć mięśnie ale rożnie to bywa, staram sie mieć progres techniczny i siłowy, jednak wiadomo ten pierwszy ważniejszy.Tak rozgrzewka jest statycznie a potem kilka minut bieżni, raczej w postaci szybkiego spacery aby podkręcić oddech. Co do diety i treningu nie wiele wiem bo staram się ciągle uczyć i słuchać bardziej doświadczonych, więc mogą sie pojawić jakieś głupie błędy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
2 cześć bo limit wykorzystałem ;)) żywieniowe ale wtedy poprostu opierdzielic wytłumaczyć co zle i co zrobić w zamian i tyle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
davidooo - ale z tego co się orientuję, to właśnie jedzenie kazeiny na śniadanie (kiedy organizm domaga się szybko i łatwo przyswajalnego źródła aminokwasów) jest średnio trafne, takie mięsko jest nieco lepszym pomysłem. A po treningu czy do śniadania proste ww ujdą łatwiej niż w innych posiłkach, tutaj ciężko odmówić racji?

No nauka trochę potrwa, ale generalnie słuchaj podpowiedzi własnego organizmu bardziej niż wszelakich "internetowych doradców", po prostu nikt z nas nie wie jak reagujesz na określone żarełko/metody treningowe, jeden zrobi 3 serie i odpada, drugi po 10 dopiero czuje że ćwiczy. Jak czujesz, że jest ok to tego się trzymaj, jedyne co to michy pilnuj bo to 70% sukcesu obok ciężkiego treningu.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
michę cisnę jak mogę pierwszy tydzień przeznaczyłem na adaptację do zmian, teraz staram się trzymać bilans i nie chce na r azie przechodzić na jakieś określone low carbo czy coś takiego bo to co jest bardzo dobrze na mnie działa i czuję sie bardzo dobrze, efekty treningu na razie widzę plecy rosną na klacie zrobił się większy dołek, takie małe gówienka które mnie bardzo napędzają naprzód.Co do warzyw to staram się ale mama ostatnio nie zrobiła napadu na warzywniak a w sobotę i niedziele ciężko się dostać więc w poniedziałek zrobi się wjazd na rynek dziś mi zasmakowała czerwona cebula. Jutro pocisnę jabłka bo mam domowe więc wkroję do owsianki. A teraz mam pytanie z tego co zrozumiałem to na śniadanie lepiej przywalić mięsko u mnie są to przed treningowe śniadanka, i po treningu też a potem walić twaróg ? A i Kamikaz masz Soga;)

Zmieniony przez - NextOne w dniu 2012-07-21 23:03:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
Oficjalnie zmierzyłem pas nie na czczo i zszedł mi 2 cm z pasa. Fat yeach! + 5 km rowerem w terenie po górzystych terenach, a potem kręgle,o!

Zmieniony przez - NextOne w dniu 2012-07-22 12:11:32

Zmieniony przez - NextOne w dniu 2012-07-22 14:18:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22083
Twaróg zapodaj jakoś na kolację przed snem.
Jak fat schodzi to jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 343
tu macie o tych ww przed spaniem.może coś źle zrozumiałem? jak tak to wybaczcie

http://potreningu.pl/diety/artykuly/972/obawiasz-sie-weglowodanow-sprawdz-czy-slusznie-artykul-dla-ambitnych

Zmieniony przez - SzyHa95 w dniu 2012-07-22 16:22:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
Waga rośnie ale fat schodzi, dzis rozpiski diety nie będzie bo byłem na obiedzie u dziewczyny a teraz nie mam na nic siły bo dostałem jakiś dziwnych boleści brzucha.Ale smieci nie było i nie będzie za to była cielęcinka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak wyrzezbic dobrze klate

Następny temat

Siłownia pod piłkę nożną

forma lato