SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nawracanie niewiernych ..... ;D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Moze i tak ale tak nudno jest!
Przypomnial mi sie moj kolega...
Mianowicie jakis czas temu opowiada mi, ze bral HMB przez miesiac i zrzucil 8kilo... Pytam sie go czy robil cos wiecej oprocz normalnych treningow. A on, ze codziennie plywal do tego biegal i obcial kalorie. Ale oczywiscie wedlug niego to nie odpowiedni trening i dieta pozwolily mu zrzucic kg. W jego opini uczynilo to HMB!
Efekt placebo rzadzi.

edit
https://www.sfd.pl/Ważne_pytania-t303254.html
pytanie roku:
"E co to jest staz"?
Koles jest poczatkujacy ale...

Zmieniony przez - Thiago2 w dniu 2006-12-02 22:10:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to w tym momencie pod placebo mozna wszystko podciągnąc. Zawsze znajdzie sie ktoś komu podasz słodzik i powiesz, ze to meta i zrobi na nim wynik .
Ja zawsze powtarzam: "to, ze na mnie coś nie zadzialało nie znaczy, ze na Ciebie nie będzie działać".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Podpis u Dj_Smalca:

Riposta miesiąca-

"Ile cisniesz na klate że taki mądry jesteś?"


Humor w starym dobrym stylu..
Dawno nie slyszalem...

**************************************************

Inny podpis (w dziale "Doping")

NIE MASZ DIETY I CZASU NA REGULARNE TRENINGI?? DIETANABOL POZWOLI UZYSKAC WYMARZONA SYLWETKE BUHEHE

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-04 11:28:37

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Kolo sie nawet nie ustosunkowal do odpowiedzi, heheh..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Jego milczenie jest wymowne!
https://www.sfd.pl/Masturbacja_a_ćwiczenia-t303801.html
Chyba trzeba jakis artykul o tym napisac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Widac widzi duza roznice miedzy masturbacja a seksem...

A tak na powaznie to oslabia koordynacje w nogach na kilka godzin.
Najlepiej sie wyspac po... <zgorszony>

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
z ciekawosci, bez podtekstow
tylko w nogach, czy ogolnie??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
WODYN -dostałęs email?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wyli: nie mozesz sam sprawdzic?? Ogolnie tez na jakis czas, raz dluzej raz krocej.
Wachania testosteronu zaleza od satysfakcji(nawet z tego czy Twoja druzyna wygrala) a nie ile czego z siebie wypompujesz!


Bili: juz wiesz...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy,kaptury!

Następny temat

strata pracy

WHEY premium