SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze hobby

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1126 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
Cześć powiem coś o swoim hobby a do niedawna było ich dwa zacznę od pierwszego czyli jazda na Motocyklu ścigaczu ponieważ od dzieciństwa interesowały mnie dwa koła i wyjazdy najczęściej w Bieszczady.
Lecz ostatnio miałem wypadek rozbiłem motor i sprzedałem ale jest plan na wiosnę kupić motor i wróci do tego hobby.
Moim drugim hobby jest metaloplastyka czyli spawam różne rzeczy jakieś rzeźby robię metalowe a i stoliki lampki a sprzęt w mojej siłowni jest robiony przeze mnie.
Mam Instagrama i tik toka z moimi pracami jeśli ktoś by był zainteresowany to może zerknąć industrial1976 i zostawić polubienie :)
To tak w dużym skrócie opisałem swoje hobby czekam na wasze tematy ciekawy jestem co wy robicie oprócz szlifowania sylwetki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Historia wojen i wojskowości, polityka w rozumieniu - procesy geopolityczne, nauki społeczne (psychologia i socjologia) - książki takie jak ta poniżej
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4916958/jak-czytac-ludzi---radzi-agent-fbi

sporty walki, wszelkie sporty związane z treningiem siłowym, granie w Street Fightera, filmy (oglądanie, na Filmwebie naskrobałem też parę recenzji, z braku czasu nie piszę ich więcej).
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1126 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
Gats 2
Historia wojen i wojskowości, polityka w rozumieniu - procesy geopolityczne, nauki społeczne (psychologia i socjologia) - książki takie jak ta poniżej
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4916958/jak-czytac-ludzi---radzi-agent-fbi

sporty walki, wszelkie sporty związane z treningiem siłowym, granie w Street Fightera, filmy (oglądanie, na Filmwebie naskrobałem też parę recenzji, z braku czasu nie piszę ich więcej).

O kurde jestem pod wrażeniem brawo nie ma nudy w twoim życiu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1126 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
Mamy tu fanów harleya?
Moja ostatnia praca stojaczek na alko w stylu motocuklowym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1126 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
Ktoś gra na gitarze?
Zrobiłem kilka gitar z metalu ot taka dekoracja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1126 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
Coś z filmu władca pierścieni:)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1126 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
I wiele różnych gadżetów.....














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Kałach super !!! :)

Byłem na miejscu i widziałem te dzieła sztuki na miejscu-imponujące !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Gats 2 -zapraszam do tego tematu :

https://www.sfd.pl/Nasze_Hobby_:_historia_:_bitwy_&_bunkry-t1224829.html.

Aktualnie trochę info o napaści ZSRR na Polskę w 1939 roku.
Jestem ciekaw co otym myślicie i może ktoś ma jakieś ciekawe spostrzeżenia ,informacje itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1126 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
Metalowa głowa smoka powoli kończę jeszcze wyczyścić zakonserwować i polakierować ufff fh** roboty przy tym było







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1126 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8634
Moje praca obudowa do komputera w kształcie motocykla stoi w Poznaniu na targach prezentowany przez firmę NTT GAME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasze Hobby : historia : bitwy & bunkry

Następny temat

"Potencjał mięśniowy

WHEY premium