SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze DZIARY:)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
dziwi mnie taki swiat. nigdy nikt by mnie nie przekanał żeby się tak oszpecić. ludzie przecież to zostaje na całe życie!!!

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4869


...

Życie uczy pokory, ale dla niektorych będzie to długa i cięzka lekcja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4869


...

Życie uczy pokory, ale dla niektorych będzie to długa i cięzka lekcja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4340
booe ->
tak btw doszło coś jeszcze do twoich "robaczków" ostatnio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
zakonnik, fajne

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
Booe, to jest tak jak chłopaki mówią. Każdemu podoba się, co innego. Mnie osobiście podobają się tatuaże, jak jest fajny tatuaż na fajnej osobie czy to chłopak czy laska, to <ok.>. Tyle, że nie każdemu to pasuje, i cza się zastanowić, jaki wzór, a nie tak na palę.

&#8222;dziwi mnie taki swiat. nigdy nikt by mnie nie przekanał żeby się tak oszpecić. ludzie przecież to zostaje na całe życie!!!&#8221;

A co do tego, że to zostaje na całe życie. Z tego, co wiem, to są metody robienia tatuaży, i ich usuwania. Takie, że po usunięciu nic nie widać. Oczywiście jak ktoś to zrobi kompetentny. A za to jestem strasznym przeciwnikiem kolczyków. Tak jak już mówili, są gusta, i guściki. Jeden lubi to a drugi tamto. A co do namawiania. Myślę, że nigdy bym sobie nie zrobił nic, bo ktoś mi mówi zrób to. Bo fajnie jest, bo fajnie wygląda, to czy tamto. Ja jak już coś robię, to wtedy, gdy to mi się podoba, ( Mi, nie komuś.). Albo uważam, to za słuszne, co robię. I tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
e tam, gadanie...
rks

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8790
booe to kiedy planujes pierwszy tattoo

Kamилек

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 625 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22849
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowa siłka !!( zrób to sam ! :-D )

Następny temat

W jakich porach ćwiczycie ?

WHEY premium