SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze DZIARY:)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Witam:)Nom dokałdnie fotka jest taka a nie jest blady!A ta dziarka niebieska na pleckach to fajniutka jest:)A i ile kosztowała??:D KLIMO

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 554 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9763
Patka masz soga za zdjecie ale lepiej wieksze by pasowalo bo nic nie widac z takiej odleglosci

Stavros

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema wszystkim z tego dzialu!!mam pytanie(ile trzeba miec sogow zeby byc znawca w dziale??) no i co do dziar..chcialabym sobie na 16 zrobic albo kolczyk w jezyku albo mala dzirke.Co wybrac?I jak dziare to w jakim miejscu??
Pozdrawiam Nikita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


to moja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
dziekuje:) hmm qrcze nie pamietam ile kosztowala...robilam ja w USA w studio chlopaka mojej kolezanki...policzyl mi ze znizka:) hmm tak okoo 40$ chyba:)

Stavros:) woow moj pierwszy sog)jak zrobie wieksze a raczej jak ktos mi zrobi to wrzuce:) samej trudno:)


pozdroofka:)

Patka

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Nikita, nie pytaj nikogo, szczegolnie o tatuaz!! ani gdzie ma byc, ani jaki duzy, ani jaki motyw... pamietaj ze spedzisz z nim reszte zycia i to do Ciebie nalezy ocena co gdzie i jak :) nie sugeruj sie nikim, badz zgodna jedynie ze soba :) pozdrawiam!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 554 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9763
Patka, 40$ i ze zniżką troche się tam cenią

Stavros

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
40 dolarow to tanio, ja za moj zaplacilem 400 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
hieh:) no mowie ze to byl chlopak mojej kolezanki:) i mi po kosztach zrobil to moj drugi i ostatni tatoo...1,5h meki- nigdy wiecej!!! i tak jednego koloru nie ma:( bo juz nie wytrzymalam...bialego tam brakuje:( moze jeszcze uzupelnie tylko sek w tym ze wzor gdzies zapodzialam...a nie pamietam strony netowej, z ktorej sobie go sciagnelam:(

P.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
ja siedzialem z zacisnietymi zebami pelne 4 godziny :) jak juz sie skonczylo to bylem w lekim szoku naewt nie obchodizlo mnie jak to wyglada... chcialem tylko zeby juz bylo po wszystkim heh ale jak to mowi moj kmpel "bol to kwestia umyslu" ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowa siłka !!( zrób to sam ! :-D )

Następny temat

W jakich porach ćwiczycie ?

WHEY premium