SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasza Siłka (Pitt Bull & Luk4sz)!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
trica musze na wyciagu robic , bo francuza nie moge np (ostatnio mialem kontuzje jakis ***any "lokiec tenisisty" jak bym zrobil teraz franzuzkie to bym byl idiota...) noi plecy bo drazka nie mam takiego jak trza

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-12-28 11:48:28

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
akurat wmoim przypadku obciaznie to najwiekszy klopot w sumie to jak kupie na allegro ty wyneisie mnie tyle co lawka i gryfy razem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no ale bedziesz mial gdzie cwiczyc wreszcie
trzeba pozytywnie myslec hehe

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprzedaj mi siłke jak idziesz ćwiczyć do Championa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ty lepiej chodz na trening ze mna

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
respect zwlaszcza za plakaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
lapcie soga podoba mi sie macie jedna z lepszych silowni jakie widzialem
pozdro
ps. sam do takiej chodzilem za malolata


Zmieniony przez - ilna w dniu 2007-01-18 21:16:55

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
dzieki wielkie
obecnie ja chodze na normalna , ale napewno jeszcze nieraz wroce do piwnicy hehe

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
zaje...ste!nie jestem abonentem ale SOG duchowy!"takich ludzi nam potrzeba aby zniszczyc zlo w polskiej szkole". fajny klimat tam stworzyliscie poprostu nic dodac nic ujac. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Super tez sobie taką zrobie. Kupie sobie atlasik, ławke full obciążenia i się bedzie ćwiczyć

Pozdro i sogaczycho

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oto lawka.. a jej praktycznosc ??

Następny temat

Fala, kocenie.... :D

WHEY premium