SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fala, kocenie.... :D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5118

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8209
Temat głupi...Nie to żebym się bał czy co ale jestem ciekaw waszych doświadczeń, wypowiedzi, sposobów
Chyba każdy wie co to "Fala" ", "Kocenie"....znęcanie się nad innymi w szkole xD Nie wiem jak to jeszcze można określić Bardzo wiele osób przechodzio ten proces w charakterze 'zbrodniarzy' a jeszcze więcej jako 'ofiary'...
Macie jakies patenty jak tego uniknąć ? Co wy robiliście jak was chcieli skocić ? W jaki sposób was kocili ? Jeśli był już taki temat to podajcie linka (szukałem, ale nie znalazłem) i skasujcie ten
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez MDRAGON za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14349
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Rzadko mi się zdarzało, raczej odbywało się to na niewielką skalę i nigdy nie było to typowe prześladowanie przychodzących do szkoły,
ale raz musiałem w twarz powiedzieć 'dotknij mnie to ci wy***ię' i tak się zakończyła się ta próba.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-09-02 17:26:01

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
odemnie i kumpla chcieli pieniędzy
ale jego brat sie dowiedzial zrobil co trzeba i sie odczepili
...
Napisał(a)
Usunięty przez MDRAGON za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 455 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3224

Płyniemy z Panem Tadeuszem absolutnie luksusową łódką Bols z wyborowym kapitanem
Smirnoffem do Soplicowa w lodowatej Finlandii na zjazd absolwentów z Żytniej.

...
Napisał(a)
Usunięty przez MDRAGON za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
O tym samym pomyślałem.. %)

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8209
W gimnazjum Chyba o stopień wyżej Boje się ale jak mnie ktoś spróbuje skocic to się na niego rzuce Najwyrzej dostane wp*****l, ale przynajmniej się nie dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Trzymaj sie przez najblizsze dni w grupie.
W dobrej szkole za kocenie wywalaja.
Zawsze mozna poprosic o pomoc starszych kolegów.
Nie pokazuj ze sie boisz

itd

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31816
ja tam na twoim miejscu bym sie nie rzucal, bo takich kozakow, ktorzy probuja sie "bronic" jest pelno, najlepiej siedziec cicho, dac sie poobrazac, po tygodniu sie im znudzi a ty bedziesz mial spokoj i nie obita twarz...akurat ja trafialem od gimnazjum po liceum na takie szkoly, gdzie kocenia za bardzo nie ma, ale podam przyklad kolegi, jego tok myslenia byl identyczny jak twoj "nie dam sie, bede sie bil, dostane w******l, trudno, beda wiedziec ze moge i umiem sie bronic" ...po pierwszych 2 tyg. w liceum dostal w******l bo go chcieli gnebic, on sie nie dal, tych starszych to w****ilo i go ciagle tlukli, az bal sie chodzic do szkoly, w koncu poprosil mnie o pomoc, zebralem kilku kumpli z silki i poszlismy z nim pod szkole, wyjasnilismy pare spraw i teraz boja sie zaczac do kumpla wiec ja ci radze:przeczekaj to gnebienie (o ile bedzie) lepiej na tym wyjdziesz... o dziwo mnie nigdy nie gnebili, a reszte kolegow z klasy jak najbardziej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nasza Siłka (Pitt Bull & Luk4sz)!

Następny temat

Taki śmieszny pomysł :)

WHEY premium