SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasza Kokosanka

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Nie wiem jak inni protestanci, ale ja czuję się trochę usatysfakcjonowany (Kokos może wrócić!) Ale namawiam również na rozważenie kwestii innych dziewczyn. Nie chcecie ich w dziale, to my je przecież przygarniemy. Ludzie sobie układają jadłospisy, mają kontakty, korespondencje, składają sobie życzenia na święta itp. My tu w 35+ to niemal życie rodzinne swoje znamy, a i spotykaliśmy się kilka razy osobiście (zawsze było OK).

Teraz to już tylko proszę i myślę, że kilku chłopaków się do prośby podłączy: dajcie szanse powrotu również innym dziewczynom. Tym, które zechcą - rzecz jasna. Wyproszono je z Ladies - trudno. Może u nas się zadomowią? U nas trudno kogoś obrazić A i kobiece towarzystwo dobrze działa na nas. Bo tak to nawet nie można sobie napisać, że kogoś cechują dobre obyczaje, bo zaraz gwiazdki się pojawiają
1

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
Paula, niby dobre, ale...
Z tego co zostało tu napisane wynika, że np. Hetavel, która pisała u Ciebie w dzienniku, nie wchodząc przy tym w żadne dyskusje z modami - ma bana i nie bardzo wiadomo za co.
Pozostałe dziewczyny, które się od kilku miesięcy nie odzywały w dziale - też mają utrzymane bany. To milczenie też jest szkodliwe i obraźliwe?
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ghorta ja tej całej sytuacji totalnie nie rozumiem, więc nie dziwię się że tego też nie rozumiem. Dla mnie najlepiej by było jakby się te wszystkie bany dało zlikwidować bo one powinny być zarezerwowane dla spamerów z reklamami a nie dla kogoś kto ma inne zdanie.

Może czas rozejrzeć się za bardziej przytulnym kącikiem na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Paula i Ghorta - nic na siłę, pewnie są i inne serwisy, może lepszejsze : ) Możemy spotkać się też ponownie i chętnie posłucham Waszego biadolenia przy kawie ( np podczas FIWE)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Bull myślałam że SFD to jeden wielki serwis, działów jest wiele i można znaleźć sobie miejsce dla siebie, w końcu dziewczyny mają dzienniki w wielu działach . Chyba że sugerujesz przejście do konkurencji?
Posłucham biadolenia... brzmi naprawdę bardzo zachęcająco :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Zatem umówieni - daj znać jak będziesz planowała przyjść na targi bo może będę miał jakąś pulę biletów, ale nic pewnego. Tel mój masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Cieszę się, że konto Kokosanki zostało odblokowane. Zgadzam się też z Maćkiem żeby reszta dziewczyn też miała możliwość powrotu choćby do naszego działu. Tutaj nikt nikomu nie jęczy jak urażony hrabia tylko zawsze się dogadujemy.
No i popieram prośbę Fana o zajęcie się prawdziwymi problemami bo ocipieć można ostatnio z logowaniem/pisaniem/czytaniem forum.
1

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Bull
Zatem umówieni - daj znać jak będziesz planowała przyjść na targi bo może będę miał jakąś pulę biletów, ale nic pewnego. Tel mój masz?


Wybieram się na pewno.
Telefonu nie mam, skądże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
sfd.pl/kontakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Wrzesień dipsy na poręczach - max ciężar

Następny temat

Raport Specjalny : 3 dni kulturystycznego raju na Evls Prague 2016

WHEY premium