SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasza Kokosanka

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 771
ojan
Panowie i panie. Pohamujcie emocje.
Kokosik u nas była bez zarzutu. Niestety w innym dziale dała się wmanewrować w grupę szkodzącą forum.



Z tego co widzę.. Nikt tam forum nie szkodził. Gdyby pan kiedykolwiek zajrzał - to ze smutkiem można by było skonstatować że usunięto wszystkie Panie ze starej, dobrej szkoły Ladies.
Obliques odeszła... Ona szkodziła Forum???
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 16 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47225
Bull, Kokosanka, tak tu zwana to chyba w XS sie zmieści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Będę na targach z moderatorkami Ladies to zobaczymy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Grupa szkodząca forum ? to brzmi prawie jak bomba w smoleńskim samolocie ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 16 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 47225
Brzoza, tu brzoza...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130979
Jawor50
ojan
Panowie i panie. Pohamujcie emocje.
Kokosik u nas była bez zarzutu. Niestety w innym dziale dała się wmanewrować w grupę szkodzącą forum.



Policjanci w Słupsku po pobiciu chłopaka tłumaczyli swoje postępowanie ''bo mu z gęby jechało''
A Kokosanka co ?z dużej litery nie napisała o moderatorze czy nie przyklasneła???

Jawor50 - zadziwił mnie Twój post!
Przecież Bul napisał, że rozpatrzy dokładnie czy Kokosik może udzielać się w naszym dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Janek regeneruj i szykuj formę,
żeby młodzież na kolejnych zawodach pogonić a ja się zajmę tym tematem :)


Zmieniony przez - Bull w dniu 2016-09-17 21:25:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345944
Panie Janku mój post był pisany w czasie gdy władza swój wysłała -więc nie widziałem jego przed napisaniem mojego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130979
Jawor50
Panie Janku mój post był pisany w czasie gdy władza swój wysłała -więc nie widziałem jego przed napisaniem mojego

Zrozumiałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan

Przecież Bul napisał, że rozpatrzy dokładnie czy Kokosik może udzielać się w naszym dziale.


Czekamy zatem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Wrzesień dipsy na poręczach - max ciężar

Następny temat

Raport Specjalny : 3 dni kulturystycznego raju na Evls Prague 2016

WHEY premium