SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nastęny cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2123

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

EKTOMORFIK

Wiek

22

Waga / wzrost

178

Staż treningowy

1

Cel cyklu

Masa

Stosowane już wcześniej suplementy

tcm ,

Stosowane wcześniej spalacze

-

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

-

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

2.5 / 5,5 / 1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Dobrze by bylo zebys po treningu jakies bialko odrazu dozucil a nie same carbo A supper juz by bylo jak bys dodal do carbo BCAA Co do gainBolica to wiol bym cos co ma wiecej bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
na gainera szkoda siana ponieważ są to tylko wartości odżywcze jakie możesz dostarczyć w pożywieniu. Brałem kiedyś Mass XXL i w połączeniu z kreatą wjechało 6 kg.. po 3 tygodniach po odstawieniu odżywek zjechałem 4-5kg. Więc wyciągnąłem jeden wniosek - nie kupować jeśli po tym cyklu nie dostarczę takiej samem bądź podobnej wartości odżywczej.. Siłą rzeczy schudłem gdy jednak dostarczałem trochę mniej tech ww i białka. Wolałbym siano przeznaczyć na jakieś po-treningowe kreatyny w czasie cyklu i odpuścić gainery - Panowie bez spiny.. To moje zdanie więc nie spinajcie :p Na własnym doświadczeniu opowiadam jak na mnie to działało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 167
X-pomp dzieki za radę:) BCAA kupię więc jak radzisz . Wiecej bialka ma MASS XXL ale cena tez wyzsza. W innym temacie polecali komus GAINERA 1 ( ktory ma malo bialka) tweirdząc ze skoro ma trudnosci spore z przytyciem to bedzie b.dobry dla niego. Nie wiem sam juz:P

Wiadomo ze od gainera lepsze jest zwykle jedzenie, ale tak jak wspominalem jestem studentem więc ciezko z tymi posilkami czasami, a wypić to nigdy nie problem:) dlatego zalezy mi na gainerze.
Ponawiam pytanie, co z ta kreatyna? CHodzi mi najbardziej o nabranie masy, siła itd zostawie na pozniej:) Czytalem wiele postów na ten temat jednak nadal mam wątpliwości. MONO - Jablczan czy stack?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
Jak nie masz czasu Na posilek to gajner Cie troche podratuje Samymi weglami miesa nie zbudujesz wiec jak w gajneze bedzie malo bialka To lipa Straszna Bo bedzie Cie tylko podlewac w tluszcz Ja osobiscie pije gainera 1 dziennie ewentualnie jak mam kociol To pije 2 razy dzienie i to jest max Ale to juz sam musisz sobie dostosowac Co w danej porze bedzie konieczne Musisz poprobowac Kreatyna Jak nie brales nigdy lub B dawno to celowal bym w mono Stek zostaw na pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 167
Rozumiem. kreatyne bralem juz kiedys tcm , i raz xplode powder olimpa.. ale pozniej czytalem ze na zwyklym mono lepiej nabiera sie masy. Chce sie upewnic czy to prawda. Jak tak to sklaniałbym sie ku zielonej vitalmaxa:) Dobry wybór?
Bcaa xtra activlabu dobre bedzie? Dokupic do tego carbo nox? czy bcaa starczy?
bcaa 500g na ile mniej wiecej starczy?
i dalej nie wiem jakiego gainera wziac.

Wiem ze upierdliwy jestem :P ale skoro juz mam wydać pieniądze to sensownie aby dalo jak najlepsze efekty:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 167
Tak ogarnialem pokoj i znalazlem jeszcze 0.5 puszki creatine xploda olimpu.. Moze to tez jakos w cyklu wykorzystac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 167
Nie bede zakladal nowego tematu, zapytam tu:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 167
MAM 500g vitalmaxa mono (zielona)
500g BCAA xtra activlab
prawie pol puszki (z poprzedniego cyklu zostalo) Creatine xplode olimp
2kg Carbo nox
Moglby ktos rozpisac jak to stosowac.. jaki cykl z tego pociągnąc aby byly jak najlepsze efekty masowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402426
DT
rano mono 5 g
przed tren. bcaa 15g
po treningu creatine xplode + carbo + bcaa 15g

DNT
porcja mono 5g

daj tez diete do sprawdzenia w dziale odzywianie, bo spokojnie mozesz zmniejszyc spozycie białka z 2,5 do 2 g/kg i dodac troche tłuszczy na podbicie kalorii skoro ciezko idzie masa

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-02-01 12:22:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 167
dobra zrobie jak radzisz:) dzieki wielkie SOG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw na masę - Pomocy !!

Następny temat

dawkowanie

WHEY premium