SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napakowany/spasiony. Widzicie różnice?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Niepatrząc w profil już byłem pewny że temat założył chłopiec o niewielkiej masie

Ja natomiast uważam tak jak poprzedni koledzy ze żeźba musi być poparta dobrą masą mięśniową bo często widze na basenie chłopców waga około 60-70kg wporządku widać im fajnie fszystkie mięśnie ale co z tego jak wszystko malutkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8166
Ale to jest forum sportowe a nie kulturystyczne. Sa tu kulturysci, strongmeni, fighterzy i jeszcze inni. Dla kazdego silownia potrzebna jest w innym celu.
Ja chodze na silke na pewno nie dla tego aby wygladac jak kulturysta - stawiam na wielkosc i sile, a piekny wyglad mam w d...

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ciekawe rzeczy tu niektórzy piszą. Ktoś napisał, że 37 w łapie jest co najwyżej śmieszne. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że jednak zdecydowana większość ludzi nie chodzi na siłownię. Podam pewien przykład:
jest facet mający 180 cm i ważący 80 kg. Wzrost jest przeciętny, chudy napewno nie jest, gruby też- ma wagę idealną. Facet nie chodzi na siłownię. Ile wg Was powinien mieć w łapie? Więcej jak 37?? Moim zdaniem więcej jak 35 mieć nie będzie. Żeby mieć te 37 cm to trzeba ostro pracować na siłce.


I jeszcze jedno. Ktoś tutaj pisał, że jaka ta masa jest ważna. Moim zdaniem wzrost jest ważniejszy od masy. Koleś mający 170 cm ważący 100 kg nie ma właściwie szans z kolesiem 190 cm i 80-90 kg przy równym poziomie technicznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
dlaczego od razu wszyscy porównujecie kto by komu wpieprzył a nie sylwetki?


w kulturystyce chodzi o bicie sie?



cu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
wydaje mi ze dyskusja jest na temat wygladu a nie kto kogo rozwali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2124
Mdragon
specjalista w dziale "Nasze Zdjecia"?

gdzie można taką specjalizacje zrobic??

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Trzeba mieć odpowiednią ilośc sogów w danym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
mnie tez drazni jak ludzie sprowadzają ćwiczenie na siłowni do nap*****lania sie na ulicy jasne są kołki co tylko po to ćwiczą no ale..nie mylmy pojęć

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Mnie denerwuje to, jak moi kumple ważący średnio po 65 kg wyśmiewają wszystkich u których zauważą choć trochę tłuszczu, np. śmieją się z kolesia ważącego 100 kg, który jest bardzo silny, ma ogromne mięśnie, ale minimalnie tłuszczu też ma. Ja nie wiem jaki może być powód ich zachowania. Albo oni są zakompleksieni i chcą się dowartościować, albo są tacy głupi. Jak Wam sie wydaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20331
sprawdz poczte luk
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gry fabularne

Następny temat

Ceny silki w UK, USA, IRL.

WHEY premium