SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napakowany/spasiony. Widzicie różnice?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
Akurat zalani tłuszczem "pseudopakerzy" nie są trudnymi przeciwnikami dla osób znających się na "sztukach walki" takich jak boks czy thai-boks. Ważący 80 kilo osobnik z odpowiednim stażem w "uderzanych" czy grapplingu, bez problemu powinien obić ryja 110 kilowego steryda-tłuściocha.


czy tu była jaką sgadka kto kogo pokona na macie/ulicy ?
po co to piszesz.
co do twojej wypowiedzi -czasmai mozna sie przeliczyć:)

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
wez mi nie wspominaj o karatekach bo mi sie chce sikac widzalem taka walke koles pewny siebie no mial te 80kg przysapal do "spaslaka" jak ty to nazywasz no tamten moj znajomy 128kg lapa 51 to karateka mu raz ***nol kumpel nic nie poczul zlapal kolesia i zucil o glebe i juz nie mial wiencej problemow no mowisz ze wyrzezbiony jest cool to czemu ludzie jak idze takemu rzezbiarzowi nie schodzą z drogi? tylko wielkemu? chlop powienec byc chlopem a nie chlopcem take moje zdanie ale szzanuje wasze

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8166
Temat bez sensu - jeden woli rzezbe inny mase - jak mowi staropolskie przyslowie: jeden woli ogorki drugi ogrodnika corki.

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
wiesz rzezbe zazwyczaj wolą chudzi bo na mase raczje szans nie mają taka prawda a ja jestem z tych co od urodzenia sa miskami wienc wiekszego wybru nie mam jak masa wsumie dobrze mi z tym

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9764
Roznie ale mozliwe jest ze 80 kilku kilowy facet zmasakruje 130kg i wiecej wszystko zalezy od stazu... http://fighter.bazy.pl/rickson.php jego kazdy zna ale tutaj 128kg kolegi by nie pomoglo..... a co do otluszczenie to mialem kumpla ktory przy wadze 90kg wyciskal 80kg ale mial 42cm w lapie i w bluzie wygladal na sporego a w praktyce byl slabiutki

bedzie lepiej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2646
ja tez naleze do tych co problemu z masa nie maja ale majac tluszcz mozna miec tez bardzo duzo miesni tylko poprostu przykrytych...ja trzymam zatluszczenie caly czas az podrosne do ladnych wymiarow wtedy lekko sie podetne(nie za mocno nie jestem fanem mocno pocietych miesni)a wtedy ludzie szoka przezyja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
niektorzy przechodza tutaj do tematu ze chudszy moze pobic grubszego
kulturystyka to taki sport ktory rzadzi sie swoimi prawami: widzieliscie kiedys lee priesta na masie?- wielki bebech, zupelnie do siebei nie podobny: bryla owszem byla, ale rzezby zero. Taki sport ze w szczycie formy nie mozna ciagle byc, bo organizm sie przemeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Osobiście nie cierpie gdy ktoś wyniki na siłowni przekłada na to kto by komu wpieniczył. Na masie można byc otłuszczonym ale sylwetka musi przypominac trójkąt tak czy siak. Mi łatwo jest odróżnić spaślaka od kulturysty na masie tyle , że niektórzy myśla ,że to jest to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Zależy co kto woli jedni wolną być zmasowanymi miśkami inni mieć super rzeźbe.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 342 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2486
Kulturystyka to nie SUMO!!!!!! Jak ktoś chce chodzic na silke i lać sie tłuszczem zeby straszyc potem ludzi to prosze... ale w kulturystyce nie oto chodzi! To jest sport upiekszający ciało, nadający figure i rzeźbe... a nie sporty walki ulucznej. Nie wiem dlaczego niektórzy tak glupio podchodzą do tego. Owszem jesli ktos ma kłopot z przytyciem czy schudnieciem, to nie powod zeby sie smiac z niego. Ale moj temat nie opera sie na tym!!! Jak pisałem na 1str. ludzie daja zdj do oceny (jak widze miskow nie jest wiecej) dążacy do ladnej rzezby, i nie kopniecznie trezba chwalic za to co ma (tłuszcz) lub czego niema (muł), tylko pisac prawde. Bo koles jest w sobie zauroczony i moze nie zauwaza ze trzeba jeszcze nad czyms pracowac. W koncu kulturystyka to sport wymagajacy max pracy i poświecenia. Ale jak widze nie kazdy to wie.
Z reszta róbta co chceta.

Dojde Tam, Dokąd Zmierzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gry fabularne

Następny temat

Ceny silki w UK, USA, IRL.

WHEY premium