SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napady głodu w nocy. Czy to już zaburzenia odżywiania?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2113
Dzięki :) spróbuję. Chociaż jem w ten sposób od ponad 2 lat i nigdy nie miałem takich problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 696
To, że jadłeś tak od kilku lat i nie odczuwałeś negatywnych skutków nie oznacza, że postępowałeś słusznie.
Tak czy inaczej daj znać za jakiś czas czy pomogło.
Pozdrawiam


Zmieniony przez - _Mateo_1983 w dniu 11/13/2020 9:56:39 AM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2113
To może ktoś coś doradzi co na szybko zjeść/wypić przed takim porannym treningiem ? Wstaje o 5:45 a ok 6:20 jestem na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Według mnie nie ma specjalnego powodu ku temu aby tak wcześnie rano tracić czas na przygotowanie posiłku i jego zjedzenie. Może nawet przygotować da się wieczorem, a rano tylko zjeść, ale mimo wszystko tracimy na to czas, a przy okazji musimy czekać aż posiłek się strawi i żołądek nie będzie pełen. Kwestią przyzwyczajenia to, aby wykonywać treningi na czczo. Sam tak robię i uważam jest tak lepiej, ale to będzie już indywidualne. Na pewno dużo łatwiej wkomponować to w pracę, życie, szkołę, czy inne obowiązki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
Wstaje i ćwicze o tych samych porach i stosuje jedną z dwóch opcji:
- nie jem nic i dopiero po treningu śniadanie,
- 15-30g carbo, 10-25g EAA - część przed treningiem, część w trakcie treningu - tą opcję rzadziej na redukcji bo mi szkoda na to kalorii.

W obu przypadkach daje jakaś przedtreningówke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2113
tOOnY
Wstaje i ćwicze o tych samych porach i stosuje jedną z dwóch opcji:
- nie jem nic i dopiero po treningu śniadanie,
- 15-30g carbo, 10-25g EAA - część przed treningiem, część w trakcie treningu - tą opcję rzadziej na redukcji bo mi szkoda na to kalorii.

W obu przypadkach daje jakaś przedtreningówke.


A ile czasu przed snem zjadasz ostatni posiłek? Rano nie brakuje mocy na treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
żyć_aż_do_bólu
A ile czasu przed snem zjadasz ostatni posiłek? Rano nie brakuje mocy na treningu?


Ok. 19:30 posiłek, chodze spać 21:30. Ostatni posiłek nie jest jakiś wielki bo redukcja, ale pakuje tam sporo węgli i białka - ten posiłek i śniadanie są moimi największymi.

Te treningi robię w tygodniu, natomiast w wekendy ćwiczę później - po śniadaniu więc cały czas mam porównanie między treningami na czczo, a po jedzeniu. Szczerze mówiąc nie czuje prawie żadnej różnicy czy zjem czy nie, energia jest, dobrze mi się ćwiczy w obu wariantach.

Z tym, że je te treningi na czczo już od dawna robie, jeśli do tej pory nie trenowałeś w ten sposób to może być kwestia przyzwyczajenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kcal spalimy po wykonaniu 1000 pajacyków?

Następny temat

Masa czy redukcja?

WHEY premium