SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najtańsza/tania siłownia warszawa

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22667

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 303
aryman23-dzięki, chociaż Ty odpowiedziałeś w przeciwieństwie do renegata, który sobie żarciki robi i myśli, że jest fajny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
andrzej nie prowokuj mnie bo ten zwrot "z dystansem" odnosił sie głównie do ciebie
NieKoxowny-no to za to że odpowiedział dostał SOGa odemnie a za to że nabluzgał dostał bana i odpowiedz
Jodan-a to rozumiem że jak bym był wielkim sportowcem to miałbym do tego prawo?fajne podejście (zwłaszcza w temacie o poszukiwaniu siłowni)!A tego że niby ja zaczepiam....nie bede nawet komentował.

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
no i dobrze, że nie będziesz

jesienią liga bjj w Warszawie, na tym się może skup


Zmieniony przez - Jodan w dniu 2010-07-12 00:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ja *******ę, jaki żal.
Normalnie chłopak pytanie zadał o siłownię gdzie chodzi mniej buractwa niż w inne miejsca i pojechany został. Aż smutne.

I warszawska napinka...

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2010-07-13 12:08:52

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Masz Pytona na skrzyzowaniu Ostrobramskiej i Stanów Zjednoczonych 90 z miesiąc 230 za kwartał. Taniej nie znajdziesz napewno a sprzętu jest w uj
https://www.sfd.pl/siłownia_Pyton_Warszawa,promocja,150zł_3_mce!!!-t368129.html

A ja nie rozumiem pytania jak to chodzi jakiś JP, burak itd ? Jak niby na siłowni takich rozpoznajecie ? Bo dla mnie burakiem to bedzie palant który w garniturze przyjdzie i będzie głowę za wyosko nosił i nie raczy w szatni na razie powiedzieć wychodząc. A jeszcze nigdy nie spotkałem sie z sytuacją żeby mnie nieznajomy łysy wytatułowany kark nie zasekurował kiedy poproszę. Ech szkoda słów uwierz ze prędzej ci dresiarz na siłowni podpowie że coś źle robisz i pomoże niż "tam gdzie nie ma buractwa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 303
Wielkie dzięki panalbin! Faktycznie jest najtańsza, dojazdy jakoś przecierpię.

A co do buractwa i JP-nie mam nic do łysych wytatuowanych karków, ani do garniturów. Tacy i tacy mnie asekurowali nie raz i dało się pogadać. Po prostu nie trawię tych, którzy się obnoszą z JP, nienawiscia do policji i kozaczą kogo nie nalali.

Zmieniony przez - andrzej092 w dniu 2010-07-13 13:58:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
hahaha mówisz o tych siuśmajtkach wystajacych na klatkach schodowych co maja flamastrami popisane na łapach JP daj na luz tay na siłowni sie nie spinaja gdy widzą że wokół są wieksi od nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
I właśnie do takiego zakończenia dążyłem chcąc najpierw uruchomić pewien tok myślowy ale zaraz wciśneli sie najmądrzejsi ze swoimi "mądrościami"-tak jak pisałem szkoda gadać ,Albin SOG i dzięki za soga wcześniej.
1

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1910
fajna wymówka, regrnat czy jak ci tam, najpierw bez powodu zjechałeś kolesia, potem nazwałeś go ciotą z powodu .. a wlasciwie bez powodu, i chwalisz sie, że jesteś miejscowy (przynajmniej dla mnie, bo też tu sie urodziłem i wychowałem).
dla ciebie wyzywanie kogoś to jest nastawianie go na "pewien tok myślenia"? Nie lepiej powiedziec po prostu "nie przejmuj sie generacją nastoletniej dresiarni, która "nienawiść do policji wyniosła z domu" bo na siłowni są zerem? Nie rozumiem tego problemogennego zachowania zamiast wybrania drogi bez konfliktu

Zmieniony przez - Nieugiety w dniu 2010-07-16 12:04:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
zgiety czy jak ci tam ,najpierw naucz sie czytać jak masz problemy z prostym wyrazem a potem dopiero bierz sie za komentowanie...

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szukam taniego obciążenia w pobliżu Warszawy/Pruszkowa.

Następny temat

Poszukuje osób chodzących na siłownie na Bemowie

WHEY premium