SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najpierw odrzywki czy Koks ? Spadki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1852
Czesc mam krutkie pytanie kumpel jest na spadkach nie cwiczył przez 1 miesiąc i ma spadki. Szykuje sie na kuracje z Omki + Metki + Propionata i nie wie czy odrazu rozpocząc cykl ? czy moze najpierw na odrzywkach typu Kreatyna itp aby forma powruciała a dopiero potem zapodac cykl. Co myslicie ? Bo chodzi o to ze koles sobie wciska ze jak zapłaci odrzywki razem z tymi koksami to w tedy urosnie do tego momentu szczytowej swojej formy i dalej juz nic mu nie pujdzie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
Ja mysle zeby najpierw z 2 tygodnie pojechał na odrzywkach i diecie przez te 2 tygodnie ten 1cm w bica powinien wrucic zawsze w koncu to tylko spadki. Po 2 tygodniach moze juz zapłacic koks razem z odrzywkami i dietą i jechac juz do konca czyli 8 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2355
Najwazniejsze czy kumpel sie odblokował po poprzednim cyklu, jesli nie, to mu wszystko spadnie, moze to ograniczyć biorąc bezpośrednio po cyklu, lub pod koniec kreatyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1852
no kurde odblokował sie po ostatnim cyklu jakies 1,5 miecha temu. zaras po odbloku przestał cwiczyc na 1 miesiac i ma spadki znaczy ubyło mu 2cm z bica. I nie wie czy najpierw odrzywki zapodac aby podbic do swojej formy i potem koks czy moze odrazu razem wszystko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
czlowieku ile ty zakldasz tematow nudzi Ci sie w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1040
he po co bierze koksy skoro po cyklu przestaje cwiczyc... po za tym niespelne 2 miesiace przerwy miedzy cyklami to stanowczo za malo.... niech cwiczy na suplach a koksy zostawi sobie na potem jak dojrzeje do nich...

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1852
On po cyklu nie przestał by cwiczyc jak by nie złapał choroby (grypa) to przez to. A cykl chce zapodac dopiero za miesiąc albo nawet dwa.
A co do nudzenia mi sie ... poprostu mam wiele pytan które mnie męcza a od tego jest przeciesz forum sportowe no nie.Przynajmniej jestem często aktywny To co z tymi odrzywkami i koksami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchaj jezeli twoj kumpel jest tak mocno napalony na ten koks to niech odczeka jeszcze z jakies 2 miechy zeby mu wszystko wrociło do normy...zrobi ten swoj (wymarzony i upragniony) zapewne cykl na koksie a po nim sie odblokuje i zacznie stosowac suplementy...bedzie mial po nich mniejsze spadki poprostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1096
Mnie nurtuje ile Twoj kolega (Ty) ma lat?
A co do odzywek to niech wezmie przed cyklem, z pewnoscia przypakuje i zrobi na nich tyle sily ze bedzie sztangi lamal jedna reka, potem tylko doprawi sie koksami! Albo lepiej - niech zrobi rozgrzewke na sterydach i potem tez niech wezmie sterydy!! A tak powaznie to pomysl bez sensu. Pozdrawiam!

Zmieniony przez - szejker1 w dniu 2006-04-22 16:51:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1852
Ja pierdyle zadaje proste pytanie co wziąsc pierwsze a wy tutaj całkiem inny temat zaczyniacie.Tu nie chodzi o to zeby spadków nie było.Tylko o to ze one juz sa i nie wie czy pocwiczyc najpierw na odrzywkach czy odrazu przy******lic koks. Bez kitu cięzko sie dogadac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
Hehe, pytanie o wiek, a gościu już dostał białej gorączki Strzelam, że mają po 15 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Qurwa sluchaj jak najlepiej byłoby zeby zrobił pisalem juz to wyzej najpierw niech kupi sobie jakas kreatyne... biceps podrosnie... sila tez... pozniej zrobi ten cykl oczywiscie trzymajac ciagle diete a pozniej moze dalej jechac na odzywkach jasne???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol

Następny temat

Szybkie pytanie o gino

WHEY premium