SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest koks??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
Witam, ostatnio szukając czegoś w szafce mego brata natknąłem sie na takie coś "Dipencozite" Czy jakoś tak. Tam na opakowaniu (takim okrągłym) pisało powoduje przyrost masy mięśniowej i zwiększa łaknienie. I zastanawiam sie czy mój brat to koks O.o. To by sie wsumie zgadzało bo on ćwiczy( z tego co ja widze) raz na ruski rok a jak ciota nie wygląda (al znowu nei pudzian) No to jet koks?? z GóRY DZIEKI!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
a jeśli starszy brachol rozumuje jak młodszy to pewnie zakosił b12 z apteki bo nie miał recepty na koks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
to jest witamina b-12 nie koks

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
Czyli to jest "naturalny" środek?? Jeśli tak to może ja zaczne łykać xD javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
mlody skosil bratu ?

wcinaj a potem wsyp mu cukru do pudelka

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
jest to koenzym witaminy B-12

wcinaj i pizgaj zobaczysz jak Cię do***ie

Zmieniony przez - Dibo22 w dniu 2007-12-28 16:58:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
To jak... Może sie po nim stać coś 13 latkowi xD :)??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
nie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
wiesz co ci sie moze stac?
brat ci spusci manto maly
i bedziesz mial podbite oko
i na drugi raz po szafkach nie bedziesz nurkowal

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
Dibo do***ac w sensie dopakuje mnie?? Bo jak nic mi to nie bedzie szkodzić a tylko pomoże to ja se takie kupie może. Ile takie coś kosztuje?? I jak to łykać 1 dziennie czy jak?? Wiecie jestem kompletnie zielony w tych sprawach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Nigdy nie stosowałem dibencozide nawet tu na forum dużo o nim było użyj szukajki i sobie poczytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
dopakuje cie maly
ale lepsza opcja dla ciebie i tansza to idz do apteki i kup sobie Multivitamine

bedziesz mial lepsze przyrosty i taniej wychodzi

Shut The f*** Up And Train

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykon

Następny temat

ktore prohormony z uniwersala sa wart zachodu?

WHEY premium