SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najpierw odrzywki czy Koks ? Spadki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12970
Qurwa sluchaj jak najlepiej byłoby zeby zrobił pisalem juz to wyzej najpierw niech kupi sobie jakas kreatyne... biceps podrosnie... sila tez... pozniej zrobi ten cykl oczywiscie trzymajac ciagle diete a pozniej moze dalej jechac na odzywkach jasne???

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
a kolega stosowal juz Dietanabol? bo to dobre na początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
[php.err: file is not entry - error 202]

Edit: Dietanabol polecam.

Zmieniony przez - e0r w dniu 2006-04-22 21:46:57

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1852
Dzieki krzys17 i własnie o taką odp mi chodziło. A jesli chodzi o wiek to koles ma 21 lat. A Dietanabol -- przeciesz nie ma takiego koksu wogle to jakas bujda puszczona. DIETA --- NABOL pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
Exterm nie wierze ze martwilbys sie tak o kolege pewnie chodzi o Ciebie ale po co to ukrywac ??? i jesli mowisz ze ty lub ten kolega ma 21 lat a zadajac takie pytanie mysli jak 15 latek - to pogratulowac.Jesli mial przerwe i nie cwiczyl w ogole a do tego jeszcze dwa miechy temu koksil wiec normlane jest ze to za krotki okres miedzy cyklami po drugie jesli byl chory powinnien do siebie dojsc i zrobic ile sie da na suplach a pozniej pomyslec dopiero o koksie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1096
Moje zdanie na ten temat: suple po odblokowaniu a nie przed cyklem. Proste rozumowanie SAA sa nieporownywalnie mocniejsze od jakichkolwiek supli. Badzmy realistami-przez te 2 miechy przygotowania zrobi na odzywkach 0.5 kg miesa wiecej niz zroilby na dietanabolu wiec ja nie widze celu. Lepiej zainwestowac wiecej w diete, odzywki na cyklu niz objadac sie kreatyna. A tak na marginesie to jaki jest Twoj cel wakacyjnego cyklu? Bo specjalnej masy w 30 stopniowym upale nie zrobisz. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Skoro kolega zdecydował się na dość skąplikowany cykl to powienien wiedzieć co zrobić z odrzywkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
ja po przerwie trwajacej okolo 8 tyg najpierw zabralem sie za suple za 5 tyg pomysle o kuracji tzn juz pomyslalem ale wezme za 5 tyg

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
Ja mysle zeby najpierw z 2 tygodnie pojechał na odrzywkach i diecie przez te 2 tygodnie ten 1cm w bica powinien wrucic zawsze w koncu to tylko spadki. Po 2 tygodniach moze juz zapłacic koks razem z odrzywkami i dietą i jechac juz do konca czyli 8 tygodni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol

Następny temat

Szybkie pytanie o gino

WHEY premium