SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze białko 2-2,5 kg w cenie do 150zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402726
o ile tam faktycznie jest te 70 %... a przerozne badania pokazały juz nie raz ze z białkami zza oceanu roznie bywa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7556
nie popadajmy w paranoje ,że wszystko jest oszukane jak widać na polskich białkach też szło się przejechać
zza oceanem też coś szamać muszą , wielu czołowych kulturystów opiera suplementacje na białkach z ameryki i jakoś żyją i osiągają wyniki

Pamiętajmy ,że białko to tylko uzupełnienie diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402726
to nie sa skrajnosci bo nie raz byla o tym mowa, raz ze wałki to jeszcze wieksze granice % w odchyleniach zaw.białka, ostatnio było chyba jezeli dobrze pamietam cos nie tak z Myofusion ze cos ponad/około 50% białka było, ale jak cos pokreciłem to nich ktos mnie poprawi

"wielu czołowych kulturystów opiera suplementacje na białkach z ameryki i jakoś żyją i osiągają wyniki "
zeczywiscie to zasługa odzywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2140
A co z bialkiem Panthera? ja je jadlem z musze przyznac ze walory smakowe 10/10 zawartosc bialka to 23g/32g (jedna miarka) czyli ok 70 g/100g i nie ma dodatkow zadnej kreatyny - przyznaje sie bez bicia ze nie jestem na bierzaco ale wlasnie mam zamiar kupic co nieco supli stad tez szukam co polecacie ;)

,,Najlepsza obrona jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
panowie odpusccie tego mexa, przeciez to kolejny krzak i leb se dam uciac ze tam wiecej niz 50% bialka nie ma a wy polecacie ...


aha co do panthery to jak wyżej :D



Zmieniony przez - KokoWKS w dniu 2012-02-07 23:27:11

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2140
Czyli rozumiem ze Panthera to niezly wybor? To tak z ciekawosci zapytam jako ze nigdzie nie znalazlem konkretnej odpowiedzi, trenuje SW i moim celem na chwile obecna jest "odtluszczenie" oraz zjechania co nieco z wagi (stosuje diete low-carb) - zaznaczam tutaj ze stosowalem kiedys termogeniki i na chwile obecna wole probowac inna droga, stad tez pytanie czy to bialko nadaje sie jako suplement diety? Bo w moim mniemaniu tak, ale zapytac nie zaszkodzi

,,Najlepsza obrona jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 441 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11278
białko jak najbardziej
ale musisz wybierać te które mają jak najmniej węgli w sobie (skoro dieta redukcyjna)
ale to przeważnie izolaty sa a te już kolo 200pln za 2 kg więc peak najlepszy w rozsaadnej cenie i duża zawartość białka
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
nie,

chodziło mi zebys odpuscil Panthere

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2140
Reasumujac - co proponujesz?

,,Najlepsza obrona jest atak"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl mono i Gain bolic.....

Następny temat

BIAŁKO WPC 80 GB 4000g

WHEY premium