SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza przedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402402
takie suple maja przede wszystkim dzialac od razu , to nie kreta czy ba ze rozkrecaja sie z czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 644
aha to nie wiedzialem to co polecasz tego assaulta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402402
ja go nie brałem, ale byl ostatnio testowany przez chlopakow i chyba nie bylo osoby ktora byla by zaiwedziona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 644
ok to dzięki wam za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402402
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 644
ok dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2031
Mnie tez SAW jakos nie rusza. Biore przed treningiem po 2,5 miarki i szału zadnego nie ma. Przedwczoraj na odmulenie wypilem White Flooda i od razu czuc roznice, chodzilem jak wsciekly. O wyzej wymienionym Assaulcie slyszalem bardzo dobre opinie. WF bardziej ekonomiczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 263 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2875
Witam,
Trec S.A.W. zdecydowanie odradzam, próbowałem w pigułach, prochu i w sumie nic nie czułem. Wcześniej jadłem Scitec HOT BLOOD, to było nawet ok, ale jednak liczyłem na więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
hot blood świetny towar .. ale ponoć zablokował go sanepid >>>> SAW jest ok, ale przy 4 porcjach producenta co nie jest ekonomiczne

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1042
Mesomorph stary 550 gr to była petarda.....

Co wiem to powiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hmb olimp + kreatyna olimpa opinie

Następny temat

kiedy brać?

WHEY premium