SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1188
Witam !!!
mam pytanie,a mianowicie jaka kreatyna jest najlepiej przyswajalna i najmocniejsza w proszku, w kapsułkach, czy może w tabsach ???? aha zapomniałem dodać że ćwicze już grubo ponad rok z przerwami i brałem kreatyne olimpa w kapsułkach(olimp 1250) ale teraz chciałbym czegoś mocniejszego...
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
jaka kreatyna jest najlepiej przyswajalna i najmocniejsza w proszku, w kapsułkach, czy może w tabsach ????

proch to proch
tabletki to proch w formie tabletek
kapsulka to proch zapakowany w kapsulki
takze gdzie tu widziesz roznice miedzy dzialaniem i wchlanialnoscia
oczywiscie proch wchlonie sie najszybciej ale czas tutaj nie jest az tak wazny wiec lykaj to co najtansze(czyt. proch)
a jak chcesz cos mocniejszego to bierz jablczan lub ewentualnie jak masz hajs to jakis stack

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mam pytanko, czy jak biore teraz jablczan kreatyny to jak za 4 tygodnie pojde na impreze i troszke wypije to nic mi nie bedzie? Slyszalem opinie ze ludzie zygali i w ogole tylko nie wiem czy to bylo zwiazane z kreatyna...na impreze pojsc chce (polowinki) a i wypic chociaz troche trzeba...sa jakies przeciwwskazania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
umrzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
smiercia tragiczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
A tak na serio jesli bylbym wtedy na tym cyklu to nie pilbym wogle zreszta*****owo sobie to rozplanowales cykl i polowinki w jednym terminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja sobie dobrze zaplanowalem ale panienka pozniej mnie zaprosila....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
To juz kombinuj wytlumaczenie dla panienki czego tak jej i innym impreze spier*****s.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
czemu tak sadzisz? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
No bo wiesz ... kreatyna to delikatna sprawa , sypniesz miarke wiecej i do piachu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
haha lepiej powiedzcie czy duza jest roznica miedzy tym czy sie pije piwo czy wodke? :> mowie tutaj o malej ilosci nie tak zeby sie nagiac ostro...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc -Kreatyna

Następny temat

Poranne bieganie a suplementy?

WHEY premium