SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najgłupsza rozmowa jaka slyszałem na siłowni!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
ronin tez za***iste
ale mam goraca prosbe :/ napiszcie to powyższe i to pierwsze w poście o najzabawniejszych sytuacjach w siłowni!! to tam sie MUSI znalezc ja np. nieraz sobie czytam starsze syytuacje i to by na pewno humor poprawilo

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10790
Najlepiej to zrobić tak: Kolega wyciska przykładowo na klate robi 11/12 powtórzenie, już nie może ale chce dokończyć, ostatkiem sił wyciska ciężar a tu partner treningowy robi PPRRRR nad twarzą, efekt murowany sztanga leci momentalnie na dół


PS. PPRRRR ma oznaczać odglos bąka jakby ktoś nie wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Ku*wa nawet nie mów! Chyba bym kolesia potem zabił!

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10790
Mi tak zrobił ale starszy o 4 lata brat... Także go nie uderzyłem bo mógłbym mieć problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
nie no skąd sie tacy ludzie biorą od jutra zaczynam pięty rzeźbic bo jakies duze sie ostatnio zrobiły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Hehe, powodzenia

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
mtkd zapodaj plan

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10790
PiętyWim że piszczelówki można ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
doradcie jak wkleic film to wkeje film robiony telefonem gdzie spada na mnie 140 kg!!a reszty sie domyslcie jak to wyglada!! ps temat wy***any!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego jest skrót SOG?

Następny temat

siłka domowa

WHEY premium