SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadzieja umiera ostatnia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Ogranicz nabiał. Jemy do 150 g, a Ty masz 415g.
Twarożek waniliowy, jogurt naturalny i kukurydza konserwowa do usunięcia. Staraj się nie jeść chemikaliów. Zresztą na redukcji kukurydzy, czy ziemniaków nie jemy w ogóle. Wrócą kiedyś tam, ale teraz out.
Jogurt jak lubisz zrób sobie samodzielnie z mleka wiejskiego i kapsułki probiotycznej.
Jaki masz rozkład i kaloryczność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 638
A moze już dzisiaj tak zostać? Bo szczerze to mam zrobione, a nienawidzę wywalać jedzenia. .... Zaraz policzę zapotrzebowanie kcal i BWT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
No umrzeć od tego nie umrzesz, ale w dniu pomiarów żeby nie było marudzenia, że nie leci, albo że nabierasz wody
Policz zapotrzebowanie i kolejne miski wrzucaj z wyprzedzeniem, to zdążysz skorygować zanim zrobisz sobie porcje na kolejny dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 638
Ok, nie ma problemu! Wiecei laik jestem, wiec pomyłki- jeszcze wchodzą w grę, ale obiecuje poprawę.
A co myslicie nad rozkładem 3 razy basen, trzy razy siłka i obwody ?
I uwaga co mam pięknego na czym chciałabym śmigać na zawodać w przyszłym roku co mnie motywuje i co kocham...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 638
lasthope
Ok, nie ma problemu! Wiecei laik jestem, wiec pomyłki- jeszcze wchodzą w grę, ale obiecuje poprawę.
A co myslicie nad rozkładem 3 razy basen, trzy razy siłka i obwody ?
I uwaga co mam pięknego na czym chciałabym śmigać na zawodać w przyszłym roku co mnie motywuje i co kocham...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
3 razy siłka jest OK, a jakbyś zamieniła jeden basen na porządną wytrzymkę to by też było fajnie. Mi one mocno poprawiły kondycję. A w zasadzie mi ją stworzyły, bo nie miałam To ten trening, który masz na ostatniej stronie u Arkony. Pomyśl nad nim.
Ładny rumak
Jak chcesz coś dopisać, zanim nikt nie napisał posta pod Twoim to edytuj wypowiedź używając ikonki karteczki z żółtym ołówkiem u góry posta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 638
Zapotrzebowanie
2800 kcal na dobę.
węglowodany 385
Białko 105
Tłuszcz 93
Wyszło mi takie zapotrzebowanie. Hmmm, basen robię 3 razy na tyg po 40 minut, mam rozpisany trening- kiedyś pływałam.
Jeśli chodzi o siłkę to 3 razy obwody przed robię 10 minut rowerka a po bieżnia, albo orbitrek w bluzie. hmm zobacze zobacze co i jak z tą wytrzymką.

Zmieniony przez - lasthope w dniu 2012-11-13 11:47:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
przy obliczaniu zapotrzebowania wagę przyjmij dla prawidłowej wagi dla dziewczyny o Twoim wzroście bo przecież nie chcesz karmić tłuszczu jaki na sobie nosisz

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 638
Faktycznie :sciana: :P
Wyszło 1557 kcal W: 336 B: 91 T:81 i żeby schudnąć wyszło mi 1344 kcal i W: 184 B:51 T: 44
Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
te 1557 to spoczynkowe - tyle "spalasz" leżąc i patrząc się w sufit. Pewnie koło 1900 zaczniesz ale z rozkładem i resztą zaczekaj na szefowe, puki co układaj ładne i zgodne z zasadami Lejdis miski na te 1800-1900kcal

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w dobraniu treningu redukcja

Następny temat

Now To Be Fit

WHEY premium