SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na początek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6104
Chciałbym zacząć przygodę z odżywkami , na pierwszy rzut myślę aby kupić HMB , może jakieś białko ostrowia oraz jakiś fat burner . mam około roczny staż za sobą i do tej pory nie brałem żadnych odrzywek . mam 16lat , około 70-75 kg oraz 182cm . do dyspozycji mam laweczke gryf prosty i lamany oraz hantle .
co polecacie bądz odradzacie .

No Pain No Gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
starasz sie trzymac diete?

masz 6 posilkow dziennie podzielonych na odpowiednie proporcje ww/bialko/tluszcze???

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
Przede wszystkim dieta dopięta na ostatni guzik. HMB nie jadłem wiec nie wiem, ale opinie są różne. Ostrowia ok, w sam raz na uzupełnienie diety.

VIDE QUI FIDE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
W Twoim wieku nie potrzebujesz odżywek
zacznij dobrze się odżywiać zachowując proporcje węgle/białko/tłuszcz do tego odpowiedni trening i będziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6104
najbardziej mi zależy na rzeźbie połączonej z lekką masą
Staram się dobrze odżywiać , nie jem słodyczy ani żadnych fast gówien itp.

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
zrób najpierw masę a potem zrobisz rzeźbę
cierpliwości
znasz to -jak jest coś do wszystkiego to jest do niczego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zwiekszyc mase...

Następny temat

Sci-MX Nitro-Fusion

WHEY premium