SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na libido - Ma być Petarda ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Co aktualnie doradzicie w zakresie konkretnej poprawy libido i potencji? Po kilkunastu miesiącach odstawiłem popularny antydepresant Fluoksetyne (SSRI) i cierpliwie czekam na powrót do dawnej formy, ale idzie to powoli... W trakcie leczenia miałem troszkę podwyższony testosteron i prolaktynę, ale teraz wszystko już w normie. Zabrałem się za cynk, magnez i Tribulusa Hi-Teca i widzę, że nareszcie coś drgnęło, ale jednak za mało. Wracają poranne "namioty", ale cały czas mam wrażenie, że mózg szuka odpowiedniej fali, żeby połączyć się ze "sprzętem". Są coraz częstsze przebłyski, jest mała poprawa i trzeba iść za ciosem ;) Kończy mi się Tribulus i chcę wejść z czymś mocniejszym. W 2009 miałem podobny problem i odblokowały mnie 2 preparaty: cupido max i ceedra, ale kilka lat temu wycofano je z rynku. Brałem je króciutko i tylko kiedy była taka potrzeba ;) Myślę, że jestem trochę zblokowany psychicznie i szukam czegoś co mnie pobudzi i rozrusza.
Teraz planuje wydać na jakiś dobry zestaw do 300 zł, brać regularnie i żeby starczyło na 30-60 dni.
Zastanawiam się nad: L-Argininą ActivLab+Horny Goat Weed Now Food+ZMA ActivLab.
Co możecie szczerze doradzić w tym zakresie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79357
omega 3, możesz brać jak najbardziej bo są to zdrowe tłuszcze.. ale nie nie jako znaczący wpływ na podniesienie libido.. co innego jakbys był na diecie tłuszczowej, która stymuluje testosteron oraz gh, ale to juz kombinowanie itp. zostań przy zestawie który rozpisałeś, a omega 3 możesz brać jako dodatek do diety
1

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
dorzuc mace i bedzie komplet;)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
A może po prostu wizyta u psychoterapeuty ? Bo lekami uśmierzysz problem, ale go nie rozwiążesz. Zamaskujesz coś na chwilę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402711
o jakich lekach piszesz? autor pyta o suplementy nie o leki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
wincol
o jakich lekach piszesz? autor pyta o suplementy nie o leki..


autor pisze też o psychiczniej blokadzie, stąd moja wzmianka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402711
tak ale nie napisał nic ze chce brac leki na to,
chyba ze cos zle doczytałem
jezeli suple pomoga to i głowa inaczej zacznie dzialac, zacznie myslec pozytywnie i sie odblokuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
wincol
tak ale nie napisał nic ze chce brac leki na to,
chyba ze cos zle doczytałem
jezeli suple pomoga to i głowa inaczej zacznie dzialac, zacznie myslec pozytywnie i sie odblokuje


ok słowo leki źle użyte ; ) miałam namyśli wspomagacze ; ) często gęsto takie przypadłości łączy się z terapią ; ) + wspomagacze w suplach. Poczułam "męską sztamę" ; )
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
ja od siebie moge polecic Ekstrakt z Kozieradki Pospolitej, ja mialem strzelbe nabita konkretnie
poszukaj Olimp T-100 Hardcore <- najwieksza dawka kozieradki, bedzie ok, zdrowia!


Zmieniony przez - duckland w dniu 2015-11-26 23:25:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tribulus black trec dawki x2 lub x3 z opakowania , zma dowolne, AAKG 7-8g - całość działa dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Dzięki za odpowiedzi. Jeśli chodzi o mnie to w najbliższym czasie nie mam w planach antydepresantów. Zresztą przy tych lekach to suplementy by się nie przebiły w kwestiach libido, potencji. Mam nadzieję, że obecna terapia na którą uczęszczam załatwi sprawę samopoczucia i odblokowania się w kilku sferach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Jakich producentów polecacie w szczególności, a jakich unikać ? Stosował ktoś Horny Goat Weed Now Food? W tym preparacie jest też ekstrakt z korzenia maca... Czy żeby zwiększyć działanie suplementów pod interesującym mnie kątem, konkretny wysiłek fizyczny będzie pewnie wskazany ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesnie Brzucha Pomocy 2

Następny temat

spalacze tluszczu

WHEY premium