SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na libido - Ma być Petarda ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 259 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6329
arginina cytulina przed stosunkiem działa podobnie do niebieskiej tabletki rozszerzają naczynia krwionośne są prekursorami tlenku azotu
możesz spróbować yohimbine od swansona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Czytałem opinie użytkowników, że johimbina może znacząco wpływać na pogorszenie samopoczucia, więc raczej odpada. Sam Żeń-szeń tez działa na mnie jakoś negatywnie. Myślałem też dodatkowo nad Mucuna Pruriens (działa na dopaminę), ale podobno po odstawieniu są spore zjazdy nastroju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 259 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6329
arginina działa natychmiast tzn po jakiś 30 min po łyknięciu i efekt powinien utrzymać się przez
1-2 h może spróbuj daa po 2 tyg powinny być odczuwalne efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Hitec - Black Devil byłby ok ? Mam trochę mętlik w głowie czy kupować osobno poszczególne rzeczy czy kupować suplementy wieloskładnikowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
suplementy NOW FOODS mają bardzo dobre opinie.. lecz za tą cenę dostaniesz większą dawke tej samej substancji w innych suplach tego typu.. tylko nie wiem czy z dodatkiem MACA .. Moim zdaniem jak juz kuśka Ci normalnie bangla od rana, masz wzwody to kwestia raczej tutaj psychiki/blokady tak jak wspomniałeś niż fizjologii.. ale ogólnie te suple które wymieniles myśle ze wpłyną na samopoczucie ogólne, wiec mozesz je brać bez zadnych obawień nie wiem czy ćwiczysz do tego czy nie.. ale sport też dużo pomaga w "tych" kwestiach ;)

edit:

nie kombinuj.. te co wymieniłeś bedą okej ! ja bym daa odpuscił, bo również może podnosić prolaktyne, którą pisales ze miales wysoką po antydepresantach.. bez sensu bo moze przyniesc efekty inny niz zamierzales.. ten zestaw czyli arginina, zma i ten suplement now foods bedzie wystarczający

pzdr


Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2015-11-27 13:22:38
1

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
Noizer dobrze prawi, skoro kusiek dziala i zaczyna funkcjonowac nalezycie, to problem moze byc z ta wieksza "główką"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Zdecydowałem się na ten zestaw co pisałem i zdam później relacje. Większa "głowa" chyba ma największy wpływ na to dlatego pisałem, że potrzebuje coś na wzrost libido, a nie tylko fizycznej potencji. Jak złapię odpowiednią "falę" to myślę, że jakoś pójdzie :) Sprzętu też nie zaszkodzi rozruszać argininą i ZMA ;) A co powiecie na omega 3 ? Czy to może jakoś korzystnie wpływać na seksualność ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
omega 3, możesz brać jak najbardziej bo są to zdrowe tłuszcze.. ale nie nie jako znaczący wpływ na podniesienie libido.. co innego jakbys był na diecie tłuszczowej, która stymuluje testosteron oraz gh, ale to juz kombinowanie itp. zostań przy zestawie który rozpisałeś, a omega 3 możesz brać jako dodatek do diety
1

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesnie Brzucha Pomocy 2

Następny temat

spalacze tluszczu

WHEY premium