SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NPC USA CHAMPIONSHIPS

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
przeciez zaraz sie okaze ze to kolo bylo sprawne, a nie on

Zmieniony przez - Levrone1 w dniu 2010-08-01 10:48:58

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
niesamowite.....:)
co do sprawnosci-mysle ,ze nikt(no moze napisze-wiekszosc) nie neguje,ze wieksza czesc kulturystow jest sprawa i bardzo sprawna- i tak powinno byc,bo w koncu to sportowcy.
ale pewna czesc broni kulturystow,ktorzy sa sprawni mniej niz przecietny nietrenujcy czlowiek,np -to dla niektorych nieszczesne podciaganie na drazku(sadza to po sobie?).
i tego nie moge zrozumiec....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
No Sizov w pełni zasłużył na kartę pro. Cieszę się że nie było tutaj żadnych "politycznych" rozgrywek. Co do tej sprawności, nie ma się co oszukiwać ten facet to były akrobata, także jego technika, elastyczność nie znikną nawet jak dorzuci na siebie więcej miecha. SHW wyniki w top 4 dziwne jak dla mnie, Wiliams góra dobra ale nogi beznadziejne jak już to mówiłem zero dosłownie zero szczegółów patrząc z tyłu, sylwetka dziwna, źle się na niego patrzy IMO góra 3cie miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
Fajny pokaz ;) Niestety pewnie trzeba bylo sie tegfo nauczyc w celach dorobienia jakis pieniedzy.. jak to z kulturystami bywa :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10358
nie wiem ktory to Yersky, ale to ze Williams, jest przed Robertem to porazka, tylko brzuch ma lepiej widoczny, zandej innej parti lepszej imo nie ma. A tego jak zdeformowanie wygladal solo przed prejudging to nawet nie skomentuje. A Huh bardzo dobrze ze swoja i overall, tak mialo byc ;D

"socjalista - ogniwo posrednie miedzy malpa, a czlowiekiem" - Janusz Korwin-Mikke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8594




To byly czasy...

Last night I cut the light off in the bedroom, hit the switch, was in the bed before the room was dark. I'ma show you how great I am!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8923
Cyggi, sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14294
wiem że to nic by nie zmieniło ale jednak burneika powinien był być drugi a keith williams 4 albo i dalej ;/

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
cygi i kto by pomyślał że 8 lat później 3 z 5 finalistów tych zawodów bedzie walczyła o czołowe miejca na olympii:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PHIL vs. KAI

Następny temat

Dr Dariusz Szukała 5.08 19h

WHEY premium