SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOZ????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 121
Witam Was serdecznie!to moja pierwsza aktywna wizyta na Waszym portalu:)Mam pytanko ,chialbym zkomponowac sobie zestaw odzywek na mase ,mam maly problem z doborem ,chcialbym kupic kreatyne ,bialko i gajnera.Znalazlem tez w sklepie cos takiego jak NOZ?? Nie zabardzo wiem co to jest (ale jest drogie:).Co kupic i jak brac,bialko rano wi wieczorem?gajnera przed i po treningu ?,kreatyne na tczo rano i przed treningiem...no i co z tym NOZ? z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
dieta jest? jaki staż? napisz coś o sobie wtedy FORUM pomoże

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 121
Dieta jest:) co do stazu... przez 10 lat koszykowka wiec silownia nie jest mi obca z tym ze byly to bardziej treningi nastawione na szybkosc i og kondycje i sile ,wzros 183 cm ,waga 83 kg,do tej pory bralem tyko czysta kreatyne i bylem zadowolony,teraz jednak chcialbym troszeczke nabrac masy miesniowej wiec myslalem o czyms wiecej, z tad moja prosba o pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
miło słyszeć ułóż sobie trening na mase i bedzie dżit w dziale trening sa podwieszone posty gajnery i białeczka do uzupełniania brak w diecie - nie masz czasu zrobić amciu amciu porzadnego to walisz gajnerka, brakuje z rańca albo wieczorkiem białka w diecie to uzupełniasz odpowiednia odżywka białkowa

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
a co do kreatynki: jeśli brałeś tylko mono to możesz zaczac od stacków np cell pump biogenixa na poczatek bedzie good jeśli fundusze sa ograniczone a mono nie brałeś przez dłuższy okres to możesz śmiało powrócić do monohydratu oczywiście do tego vitaminki , omega3 , zma

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 121
Jesli Szanowne FORUM slyszalo cos o suplemencie firmy Met-RX (czy to dobra firma) o nazwie NOS prosze o opinie.,slad:
Arginine alpha ketoglutarate (1,000mg), bulking agents (microcrystalline cellulose, methylcellulose), anti-caking agents (stearic acid, silicone dioxide, magnesium sterate), polyvinylpyrrolidone, sodium carboxymethylcellulose, glycerine, sodium citrate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 121
http://www.nicemuscle.com/extreme-nos-255384.htm a to adres pod ktorym znalazlem "to cos" w necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
wyglada na pobudzacz przetreningowy zwiekszajacy produkcje no

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
jestem ciekaw ceny ale ja bym wziął Expand Energized - pobudzenie ok , pompa jest - i do tego wupaśny skład

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
jestem ciekaw ceny ale ja bym wziął Expand Energized - pobudzenie ok , pompa jest - i do tego wupaśny skład

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
jestem ciekaw ceny ale ja bym wziął Expand Energized - pobudzenie ok , pompa jest - i do tego wupaśny skład

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metabolic Pump (MRM)?

Następny temat

carbo

WHEY premium