SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWY SPAM KIERWA !!! -) -)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151585

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
koles chodz po firmach, zostawaij Cv, pytaj, nikt Ci przyjdzie do domu z oferta pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
szukaj a znajdziesz wbrew pozora idzie znalesc robote ale trzeba troche poszukac np. gastronomia, kelner, recepcja, ciagle szukaja osob. Pochodz po firmach i popytaj sie czy by Cie nie przyjeli np pomocnik hydraulika az sie nauczysz itp

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Rysiek przeciez wiem,ile sie juz nachodzilem to cyrk,gdzie pojde moiwa nie potrzebujemy a za 2tygodnie juz jest ktos nowy przyjety wiec oc?? znajomosci

bylem ph to przez miecha zarobilem 7baniek na czarnucha robiac po 9-10g 5-6dni w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
witam o widzę dyskusja na temat pracy się toczy %-=
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
jak nie mozesz znalesc roboty to idz ppracuj jako kelner. Tam zawsze potrzeba ludzi wiem cs o tym

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
no koles jw
spadam podrac w pilke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
ja już po hali a tu taka pustka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
spam upada... a kiedys tyle osob tu bylo

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
no w końcu ktoś jest w lato jak byłem to jeszcze szło powoli ale szło a teraz to masakra zero aktywności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
koles a nie myslalem znowu pracowac w pizeri ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Festiwal muzyki elektronicznej w Stalowej Woli.

Następny temat

Puchar Podkarpacia w wyciskaniu wielokrotnym i kulturystyce 2011

WHEY premium