SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWY SPAM KIERWA !!! -) -)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150800

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
praktycznie tylko łopata zostaje a nawet i o to trudno w większych miastach to jeszcze coś jest , ale w zadupiu w którym żyję NUL!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
no lipa lipa

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
kurde za granice moze cos by znalazltylko znowus tak panne zostawic tu sama to nie bardzo

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
jak nie ma roboty wystarczy dobrze poszukac coraz wiecj firm otwiera swoje filie na podkarpaciu. na waszym miejscu bym troche inwestowal na jakies uprawnienia poniewaz transport potrzebuje coraz wicej ludzi wyspecjalizowanych w różne kirunki spedycja opertarzy różnych maszyn itd. za granica tez lipa jesli chodzi o prace fizyczna albo mało płatna albo juz zajęte zachód idzie w przyszłosc wystarczy obejrzec jakies targi chćby rolnicze małe gospodarstwa staja sie nieopłacelne i wypierają je te najwiksze ktore sa wyposazone w w sprzet co najmniej klasy sredniej.

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
tylko ze tu nie ma firm zaczyna sie to wszystko jakos ukladac od Rzeszowa tam ofert pracy w posredniaku nawet od zasrania ale krosno i te inne okoliczne miasteczka/wioski to ****a

a czy oplaca mi sie jechac 60km w jedna strone do rzeszowa zeby zarobic 1100-1300zl i wydac z tego 3-4stowy na paliwo?


Zmieniony przez - koles08 w dniu 2011-09-14 14:08:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
nie opyla

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ale polaczki w dupke dostaja z czechami

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
np musialem ich wkvrwic bo by przegrali

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
no naprzykład nie opłaca ale co lepiej w domu siedziec i nic nie robic a tak jakby nie było jakasa kasa jest mozna ja w różny sposób wydac przepic lub wydac rozsadmy sposób.

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
OBAJ MACIE PO CZĘŚCI RACJĘ ,JEŚLI JESTEŚ NA UTRZYMANIU RODZICÓW I NA TĄ CHWILĘ RACHUNKI CIĘ NIE INTERESUJĘ TO KAŻDA KASA/PRACA NIE HAŃBI
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Festiwal muzyki elektronicznej w Stalowej Woli.

Następny temat

Puchar Podkarpacia w wyciskaniu wielokrotnym i kulturystyce 2011

WHEY premium