SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWY SPAM KIERWA !!! -) -)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149994

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20298
dopytaj po te 30% jest stale

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20298
ps Mocny niezle masz spadki

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
moze sie warunki zmienily, rok temu jestem pewien ze bylo inaczej, ale w takim razie chvj wie czy sie nie załapię zainteresowalo mnie to teraz haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20298
ale czekaj Twoj kierunek jest zamawiany??

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
był rok temu i nie wiem czy dalej jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
no ale jak ja jestem na drugim roku to lece dalej programami jakie były, czyliu jak zaczynałem i byl zamawiany to sie wszystko należy przez caly okres studiow chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
hoho zrobiłem sobie twaróg z warzywkami i chlebkiem swojskim , jedyny normalny posiłek dzis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
porządnie! ja twarogu nie mam, w ogole lipa, lodowka nam sie zyebala na mieszkaniu i od tygodnia trzymamy zarcie na balkonie -.- czekamy na nowa lodowke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20298
Carbon tak jesli zaczynasz na kierunku zamawianym, to nawet jak w nastepnym roku go wycofaja to Ty nadal na zamawianym jestes i obowiazuja stare zasady

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
no właśnie tak myślałem, czyli mogły być inne zasady rok temu i po prostu nadal są takie, ale całkiem mozliwe że matma dalej jest zamawiana, ja tam nie wiem, bo się nie orientuję
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Festiwal muzyki elektronicznej w Stalowej Woli.

Następny temat

Puchar Podkarpacia w wyciskaniu wielokrotnym i kulturystyce 2011

Wiecej