SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWY SPAM KIERWA !!! -) -)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150906

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
teraz moim zdaniem najlepszy czas na masowanie mój organizm bardzo dobrze na to reaguje pewnie przez to ze nie musi dużo energi pobierac na ogrzanie organizmu itd. na redukcje najlepsze omega, zielona herbata, gainer tez sie przyda nic mu sie nie stanie jak gainera wypije po treningu napewno nie pojdzie w tłuszcz
i tak wszystko zalezy od organizmu i czy wiesz jak na co reaguje

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
dla mnie nie ma dobrej pory na masowanie hardkorowe ilosci zarcia mnie nie ruszaja,to nienormalne

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2011-07-28 19:29:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
jakis azotowiec czyli jaki polecacie cos no

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
cytocell xpand, super pump u mnie tego ost. na silce chwalili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
a cenowow jak:P zmieszcze sie w 150zł??

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
nie wiem polukaj na allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ok ale xpand kosztuje kolo 100 jak nie lepiej

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
yamek no ostatnio szamałem white flood dobry i shocka ale przy dwóch miarkach mnie muliło i nie szło cwiczyc. ale tego azotowca chcesz osobno czy razem z kreta?
poszukaj na necie w dziale suplementacja

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
150 zeta to nie wiem czy białko jakies kupisz chyba ze jakies małe opakowanie. niestety drogi sport sobie wybralismy. ale jakby nie to pewnie bysmy cpali albo pili. i tak pieniadze sie szybko rozchodza. nie mówie jak cięzko walute idzie zarobic. Ostanio moje zakupy kosztowały wiecej niż zarabiam w tydzień wszystko niby na promocji wyczaiłem ale coraz wiecej na żarcie wydaje.

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
a daj spokoj jak sobie pomysle ile ja wydalem kasy na glupoty to bym mial cykli do konca zycia

:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Festiwal muzyki elektronicznej w Stalowej Woli.

Następny temat

Puchar Podkarpacia w wyciskaniu wielokrotnym i kulturystyce 2011

WHEY premium