SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWY PRODUKT!!! CISSUS - ODNÓW STAWY, ŚCIĘGNA I WIĘZADŁA !!!

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
o to musisz pisac do Dory, najlepiej PW, najszybsza odp dostaniesz, ja niestety tej informacji nie posiadam

na pewno najszybciej, jak to możliwe


Dla mnie to tez smutna bardzo informacja, bo super działanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1087
u mnie w regionie jest tego od cholery w sklepach z odzywkami,wiec jakby ktos chciał to moge kupic i wysłac za drobna opłatą,lub mozna.przyjechac na śląsk i bez problemu kazda ilosc dostanie sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
wiadomo, ejszcze ze starych zapasów na bank mozna znalezc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1087
no własnie jak czytam te posty o braku cissusa to zbytnio nie wiem o co chodzi...bo nie powiem zebym tesknił za cissusem ale byłem ostatnio w jednym sklepie,gosciu miał na połce(metr na metr) same cissusy wiec nie wiem dokładnie ile było ale na oko około 40 sztuk,u innych tez były ale mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
CIssus jest ponoc wycofany z polskiego rynku przez sanepid, dotarlem tez do informacji ze sklepuSFD ze niby jest to substancja zabroniona

Fitalmax'owcy odniescie sie jakos do tego bo juz sie napalilem na wasz produkt (problemy z kolanami i barkami - dawne kontuzje)
...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
wlasnie na all.... zakupilem:
- 10 saszetek animal flex (jakis sklep dla kulturystow sprzedaje na sztuki) bede lykal co drugi dzien i zobacze jaki efekt bedzie
- CIssus Fitmax'a na all... mozna jeszcze zakupic, niestety na stronie fitmaxa nie ;/ (powod blizej niewyjasniony)

Zmieniony przez - QwertyKrk w dniu 2009-12-26 12:22:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
10 saszetek animal flexa co drugi dzień

jaja se robisz. Czego oczekujesz? Minimum całą puchę trza łyknąć a najlepiej dwie.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
grg30 reklamy nie tutaj

QwertyKrk dla mnie tez dziwny pomysłhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/14.gif[/img] cissusa brałem, dla mnie ogromnie pomocny. na oficjalne stanowisko trzeba poczekac. Dorota lub Marek rozwieją Twoje wątpliwości Choć ffakt pozostaje faktem, co już zostało tu napisane. Produkt został wycofany ze sprzedaży stąd tez nie jest dostepny ani na stronie fitmaxa ani w sklepie sfd. jednak wróci do sprzedazy najszybciej jak to mozliwe cissusa brałem, dla mnie ogromnie pomocny. na oficjalne stanowisko trzeba poczekac. Dorota lub Marek rozwieją Twoje wątpliwości Choć ffakt pozostaje faktem, co już zostało tu napisane. Produkt został wycofany ze sprzedaży stąd tez nie jest dostepny ani na stronie fitmaxa ani w sklepie sfd. jednak wróci do sprzedazy najszybciej jak to mozliwe cissusa brałem, dla mnie ogromnie pomocny. na oficjalne stanowisko trzeba poczekac. Dorota lub Marek rozwieją Twoje wątpliwości Choć ffakt pozostaje faktem, co już zostało tu napisane. Produkt został wycofany ze sprzedaży stąd tez nie jest dostepny ani na stronie fitmaxa ani w sklepie sfd. jednak wróci do sprzedazy najszybciej jak to mozliwe[img]../../buziaki/1.gif" alt="" />

Wuchta Wiemy obaj, że cissus i tak najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
Wuchta nie mam problemu ze smarowaniem stawow, raczej z wypadaniem i bolem stawowo.

np: przy wyciskaniu sztangi siedzac lewy bark po prostu wigina sie do przodu, jest to efekt wielokrotnego wybicia barku na desce. (za mlodych lat sie nie oszczedzalem)
Pozatym prawe kolano nabawilo sie kontuzji łekotki, odziwo teraz jest ok ale juz zaczynam czuc podobny stan przed wypadnieciem w drugim kolanie.
przy owej kontuzji byla juz kilkakrotna pinkcja kolana 4 lata temu i wszystko narazie ok. ale strasz pozostaje

Flex w odstepach 2 dni to tylko dodatek do Cissusa i kompleksu glucosaminy i zelatynowych preparatow.

pozatym cena obecnie po zakupach przedswiatecznych sup[lementow lezy poza moim zasiegiem portfela.

Zmieniony przez - QwertyKrk w dniu 2009-12-26 14:57:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przypomnienie o konkursie

Następny temat

LIPCOWE PROMOCJE OD FITMAXA !! SPRAWDŹ KONIECZNIE !!

WHEY premium