SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚCI - NOWE SPRZĘTY HOTEL&SPA

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15636

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657
sprzecik fajny ,ale troche pomarudze czego kratownica jest na 28 mm a nie olimpijska??? wyciag dolny rowniez spoko ale sztos 100 kg dla profesionalisty troche maly pewnie mozna dokupic sztabki po 100 pln za sztuke.... i jeszcze jedna moja osobista uwage ladna blacha reflowana na nogi jest a koleczko plastikowe osobiscie uwazam ze przy sprzecie pro kolka tylko metalowe. KIedy prezentacja suwnicy smitha pro??? suwnica na nogi tez bedzie nowa z hack przysiadem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
kefo1000: Już odpowiadam na Twoje pytania :)

czego kratownica jest na 28 mm a nie olimpijska???
Jeśli zbierzemy więcej uwag na temat tego, że lepiej jest zamontować w tym modelu maszyny gryf kratownice olimpijską to dokonamy takiej zmiany :)

sztos 100 kg dla profesionalisty troche maly pewnie mozna dokupic sztabki po 100 pln za sztuke
W tym modelu przełożenie ciężaru jest 1:1, zakładamy że w klubach fitness spokojnie dla początkujących i zaawansowanych wystarczy stos do 100 KG a jeśli właściciel siłowni chciałby powiększyć stos dokonamy takiej modyfikacji i zrobimy dobrą cenę. Standardowo jeden ciężar do stosu kosztuje 79 PLN brutto - waga 10,9 KG. Kupując całą siłownię dla każdego klienta robimy wycenę indywidualną :)

koleczko plastikowe osobiscie uwazam ze przy sprzecie pro kolka tylko metalowe
Kółka Kelton idealnie dobrane są formą do linki 5mm w osłonie PCV, przeciwdziałają szybkiemu przetarciu linki. Maszyny z tymi kółkami są już w użyciu i powiem Ci szczerze że nigdy nie mieliśmy skarg ani reklamacji na nasze firmowe kółka Kelton. A tutaj więcej info na ich temat:




KIedy prezentacja suwnicy smitha pro???
W tym momencie pracuję nad nowościami z linii Kelton HOME i HEAVY a nową suwnicę Smitha z linii Kelton HOTEL&SPA planuję opublikować w drugiej połowie sierpnia 2010. Może uda się szybciej :)


suwnica na nogi tez bedzie nowa z hack przysiadem
Będzie nowy model suwnicy do przysiadów i wypychania PM5. Terminu w tym momencie jeszcze nie dam rady Ci podać.

Dzięki za wszystkie uwagi. Będziemy w kontakcie

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Kelton_PM w dniu 2010-07-20 11:04:07

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
kupiłem właśnie poręcze PD1 :) super się sprawują i są mega stabilne ;) jak skończę pisać pracę mgr (a mam nadzieję, że nastąpi to w ciągu max 2tyg) to napiszę reckę całego sprzętu od Was, ale póki co polecam tutaj te poręcze.

Foty na stronie są nieaktualne, te które ja dostałem mają podpory na nogi i regulowane oparcie pod plecy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
dawidm To w takim razie czekam na recenzję dzięki za opinie, powodzenia z magisterką ;) Fotki w odpowiedniej kolejności będziemy aktualizować.

Pozdrawiam.

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Kolejna nowa maszyna Kelton HOTEL&SPA - tym razem trening mięśni naramiennych wyciskając siedząc - model maszyny PMS15. A oto kilka podstawowych faktów:

Konstrukcja z profilu 80x60x2 mm. Możesz prowadzić na niej intensywne treningi z bardzo dużym obciążeniem.

2 rodzaje uchwytów. Urozmaicają trening mięśni naramiennych.

6 stopniowy system regulacji wysokości siedziska. Idealnie dobierzesz ustawienie maszyny do swojego wzrostu.

System szybkiej zmiany obciążenia na stosie. Nie musisz schodzić z maszyny, aby zwiększyć lub zmniejszyć obciążenie.

Pełny zakres ruchu. Dzięki temu Twój trening będzie efektywny i bezpieczny.

Profilowana w trzech płaszczyznach tapicerka o grubości 10 cm (system Kelton Performance). Odpowiednio pochylona i wyprofilowana po bokach tapicerka utrzymuje prawidłowe ułożenie Twojego ciała na maszynie oraz zapewni Ci komfort i wygodę ćwiczeń.

Przetestowana i zatwierdzona przez profesorów AWF w Krakowie. Sprzęt sprawdzony przez najwyższej klasy specjalistów od treningów siłowych.

Link do aukcji -> http://allegro.pl/listing.php/search?string=PMS15&us_id=14358340&country=1

Link do sklepu -> http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/3/28/763

Galeria foto.












Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Czekam na Wasze opinie :)?

Pozdrawiam.

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Oto premiera długo oczekiwanej ławki do trójboju siłowego z asekuracją - Kelton HOTEL&SPA model PL6. Cena sprzedaży brutto: 2999 PLN + transport 190 PLN. Poniżej klika faktów i korzyści z kupna ławki do Twojego klubu fitness.

Link do aukcji -> http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=LAWKA ZAWODNICZA PL6

Link do sklepu -> http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/3/24/768

Konstrukcja z profilu 80x60x2 mm.
Możesz prowadzić na niej intensywne treningi z bardzo dużym obciążeniem.

Dźwignie do regulacji wysunięcia stojaków.
Wysokość można regulować razem ze sztangą na stojakach.

Testowana wytrzymałość 900 kg.
Dzięki niej będziesz czuł się bezpiecznie podczas treningu.

Potężna, stabilna podstawa.
Da Ci 100% poczucia bezpieczeństwa. Ławka nawet nie drgnie podczas wykonywania treningu.

Dodatkowe belki asekuracyjne z regulacją wysokości.
Twój trening będzie bezpieczny. W każdym momencie możesz odłożyć sztangę na asekuracje.

Platformy asekuracyjne.
Osoba która Cię asekuruje przyjmie wygodną i bezpieczną pozycję.

Oparcie o grubości 10 cm (system Kelton Performance). Odpowiednio gruba i twarda tapicerka utrzymuje prawidłowe ułożenie Twojego ciała na ławce oraz zapewni Ci komfort i wygodę ćwiczeń.

Przetestowana i zatwierdzona przez profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
Masz pewność, że kupujesz sprzęt sprawdzony przez najwyższej klasy specjalistów od treningów siłowych.

Najnowsze zdjęcia.





























Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ławka Mega Coś pięknego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14834
robi wrażenie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedy prezentacja nowej suwnicy Smitha ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ORZEŁ na otwarciu firmowej siłowni Kelton - 10.03.2010 Zawiercie

Następny temat

Witam mam pytanie co do zestawu tryton VII

WHEY premium