SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚCI - NOWE SPRZĘTY HOME I HEAVY - NOWE SIŁKI - str 84

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102071

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657
Jedyna na rynku ławka składana z profilu 50x50x2 mm.

Z tym stwierdzeniem tez sie nie zgadzam przeciez konkurencja ma taka lawke moze przed napisaleniem tego warto przesledzic oferte innych firm niz pisac takie stwierdzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Adamus45: Dobry pomysł! Wygospodaruję trochę czasu i można uda mi się zmontować taki filmik, dzięki za opinię i łap sog'a za pomysł

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
kefo1000: Już niedługo będzie oferta będziesz mógł przyglądnąć się wszystkim szczegółom ;) a co Twojego pytania o podesty są na tyle duże że spokojnie ustawisz wygodnie i stabilnie stopy zarówno do przysiadów jak i wypychania, daj mi chwilę czasu jeszcze a skończę nową, świeżutką aukcje co do Twoich uwag odnośnie nowej odsłony Hermoda pisałeś że:

moim zdaniem regulacja oparcia powinna byc normlanie na profilu jak ma konkurencja ....

Hermod jest ławką z linii Kelton HOME do domowych siłek, dedykowaną dla tych którzy rozpoczynają swoją przygodę z kulturystyką, dlatego też przygotowaliśmy dla nich tak niską cenę - 219 PLN + 19 PLN transport! Konstrukcja jest przetestowana przez wielu naszych klientów a na ich prośbę rozbudowaliśmy ją o regulację siedziska. Nikt nie zgłaszał żeby pręt był złym rozwiązaniem i kiedykolwiek się wygiął, więc nie widzimy potrzeby zmiany czegoś co jest dobre.

Dla poparcia moich słów jedna z recenzji modelu Hermoda przed wprowadzeniem regulacji siedziska :) https://www.sfd.pl/_Recenzja_wielofunkcyjnej_ławki_hermod-t510296.html

Zaczynając treningi w pokoju lub w niedużej domowej siłce każdy wyciska takie ciężary że tak ława spokojnie wytrzyma! A gdybyśmy zrobili profil do regulacji to mamy ławkę Kelton HOME Tryton (fotka poniżej) ja osobiście nie widzę potrzeby robienia dwóch tak podobnych ławek, to raz poza tym cena ławki byłaby nieatrakcyjna a tak każdy za 219 PLN może zacząć trening klaty z pełną regulacją oparcia i siedziska! Uważam że to duży plus!





Jedyna na rynku ławka składana z profilu 50x50x2 mm.

Tu się chwilę zastanowiłam nad Twoją uwagą, i masz rację zmienię napis na pierwsza na rynku ławka składana z profilu 50x50x2 mm bo wprowadziliśmy ją do sprzedaży już z początkiem 2009.
W sumie Twoja uwaga mi pomogła. Dziękuje Ci bardzo Dla Ciebie też sog za pomoc!

Zmieniony przez - Kelton_PM w dniu 2010-07-26 14:20:15

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
kened88: Jak dla Ciebie widzę ławę regulowaną z linii profesjonalnej Kelton HOTEL&SPA na przykład model PL4 ---> http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/3/24/35 bo podejrzewam że już długo trenujesz :) Co do Twojej uwagi do Hermoda, dzięki za opinię, takie bolce spokojnie wytrzymają obciążenia w domowej siłce początkującego kulturysty!

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Kelton w dniu 2010-07-26 15:55:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657
kiedy prezentacja suwnicy na nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2696
witam wszystkich. mam pytanie czy nowa brama bedzie miała uchwyty do trzymania się tak jak jest w wersji "troszke droższej" ??? bardzo by to ułatwiło trening jedną łapą na wyciągu

Moim Honorem Jest Wiernośc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
kiedy prezentacja bram heavy i suwnicy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1226
Co do tych pręcików to rzeczywiście cienkie z deka. Mam pytanie Do Keltona,czy te śróby do skręcania ławki itp. są wytrzymalsze? bo Może tym to regulować,ew. zrobić trochę dłuższe.

Zmieniony przez - Muscleeee w dniu 2010-07-30 16:32:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Te "pręciki" pewnie są zrobione z tego co te "zawleczki" które się wkłada w stojak, więc co do wytrzymałości sami sobie odpowiedzcie ile wytrzyma taki w stojaku

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7206
Gwarantuje Ci chłopie że te "pręciki" wytrzymają więcej od ciebie. Sam mam takie w Heavy Hyperion i jestem zadowolony
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Recenzja zestawu HERMOD II i wyciągu OTUS

Następny temat

recenzja bramy do sufitu z wyciągów Heavy Otus II

WHEY premium