SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚCI - NOWE SPRZĘTY HOME I HEAVY - NOWE SIŁKI - str 84

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102030

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 714
Ja zamówiłem HZ15 i słyszałem że ma być po 15.05. Inne pewnie też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
Ja uzyskałem odpowiedź ale dopiero, gdy zadzwoniłem.
Dnia 18 marca o 6:53 Kelton_PM KELTON napisał "Witam
w najbliższych 2-3 tygodniach opublikujemy aukcje całkowicie nowych wyciągów Kelton HOME Python i Kelton HEAVY Python ." Więc z dwóch tygodni robi nam się 2 miesiące, mam nadzieje że po zakupie nie będzie trzeba czekać tyle na wysłanie sprzętu lub ewentualnie późniejsze reklamacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MAcie swojego KELTONA i ich stosunek do potencjalnych klientów. Jak wysłałem zapytanie do MArbo otrzymałem odpowiedz w przeciągu 5 minut... To świadczy o klasie... Tak trudno jest napisać, kiedy będą wyciągi???? - Również na nie czekam... już bardzo długo....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8201
Mamy swojego Keltona z którego sprzętu jesteśmy bardzo zadowoleni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taaaa- też mam sprzet keltona i jestem z niego zadowolony... Jednakże nie ubóstwiajmy tej marki i tego sprzętu. A stosunek do klientów to jednak bardzo ważny element, który zaczyna szwankować w tej firmie- przejawem czego może być odwlekanie podania informacji o przyszłych nowościach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99
Nowy wyciąg jest napewno lepszy od poprzedniej wersji.Wyciag jest solidnie wykonany, stabilny, estetyczny wygląd. Kelton wykonał zupełnie nową konstrukcję, zastosował nowatorskie rozwiązania w prowadzeniu linek. 50 kilo na wyciągu = 50 kilo na ławeczce.
Otrzymałem prototyp i po dokładnym jego przetestowaniu znalazłem kilka rzeczy, które wymagają jeszcze poprawek.
Co do samego wyciągu nie mam większych zastrzeżeń. Zauważyłem ,że podczas ćwiczenia bicepsa(dolna linka), gumowa kulka z metalowym elementem dobija do dolnego kółka, blokując ruch linki, przez co ruch jest szarpany. Zastanawiam się nad jej usunięciem. Podoba mi się umiejscowienie kółek wewnątrz profila, aczkolwiek w kilku miejscach linka trze o wyciąg. Musiałem trochę podpiłować otwory, żeby nie doszło do przetarcia linki.
Rurki ,na które nakłada się obciążenie są masywne, jednak najpierw trzeba nałożyć po jednym mniejszym talerzu(2 kg) z każdej strony, żeby nie było tarcia o pionowy profil. To są oczywiście detale, które nie mają wiekszego wpływu na ogólną ocenę.
Co do Butterfly. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie jedna rzecz: sposób przejścia z wyciskania do rozpiętek. Nie ma tutaj pokrętła jak we wsześniejszej wersji, w zamian za to jest pręt blokujący. Po jego założeniu Butterfly się rusza, nie da się płynnie ćwiczyć rozpiętek. Proponowałbym wrócić do pokrętła, tam nic nie chodziło a ruch był płynny. Kółka od Butterfly są nieruchome i linka lekko o nie trze, ruchome kólka były lepsze.
To jest mniej więcej wszystko co zauważyłem do tej pory. Jeśli Kelton dokona poprawek , to będzie to najlepszy uniwersalny wyciąg na rynku. Wyciągi konkurencji są i tak dużo mniej dopracowane. Z reguły znajduję ponad 10 niedoróbek w każdym atlasie, więc i tak phyton ma ich mniej od reszty.
Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem atlasu do domowej siłki, jest wymagającym kulturystą, to powinien kupić właśnie ten wyciąg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 714
do leox2: to nie tak że ubustwiamy markę Kelton. Ja jeszcze rok temu miałem Marbo i wymieniłem już prawie wszystko co chciałem. Po prostu Kelton jest lepszy i już. To że otrzymałeś odpowiedź w przeciągu 5 min. to może dlatego że Marbo ma mniej klientów. Ja zawsze dostaje odpowiedź z firmy a że czasami poczekam chwilkę żeby dostać satysfakcynującą mnie informację na dany temat. To się opłaca. Na dobry sprzęt też czasem warto poczekać.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobił nam się spór o to, kot lepszy. Mniejsza z tym- są gusta i guściki.
W ramach jakiegoś wyjaśnienia: Czekam na nowe wyciągi, bo chce je kupić- jeżeli ktoś deklaruje, że za 2-3 tygodnie opublikuje nowości, a następnie bez słowa wyjaśnienia odwleka ową publikację to coś jest chyba nie w porządku. I pewnie poczekam jeszcze z tydzień i kupię wyciąg własnie MArbo - na czymś trzeba ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Rozpoczynamy cykl publikacji obiecanych wyciągów z linii Kelton HOME i HEAVY. Kolejny raz wyszliśmy krok przed szereg - w wyciągach do domowych siłowni zastosowaliśmy profesjonalny profil 80x60x2 mm :) Teraz możesz mieć go w swojej siłce.

A oto nowy wyciąg z drążkiem długi HD3 gratis - Kelton HOME OtusA oto kilka faktów i najnowsze fotki:

Link do aukcji -> http://allegro.pl/listing.php/search?string=ATLAS WYCIAG OTUS&us_id=14358340&country=1

Link do sklepu -> http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/5/13/402

- Jedyne na rynku wyciągi do domowych siłek w profilu 80x60x2 mm

- Wyciąg dolny. Możesz ćwiczyć grzbiet jak na maszynie w profesjonalnej siłowni.

- Stalowe, ocynkowane zaciski blokujące do ciężaru. Mocno zabezpieczą obciążenie dadzą Ci 100% poczucia bezpieczeństwa.

- Gumowa kula zabezpieczająca. Blokuje ustawienie drążka wyciągu.

- Linki zakończone tulejkami na 2 imbusy. Tylko takie rozwiązanie da Ci pewność, że linka nie wyślizgnie się z mocowania podczas ćwiczeń z dużym obciążeniem.

- Przetestowany i zatwierdzony przez profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Masz pewność, że kupujesz sprzęt sprawdzony przez najwyższej klasy specjalistów od treningów siłowych.


























Czekam na Wasze opinie? Co myślicie o konstrukcji, co byście jeszcze chcieli mieć w takim wyciągu? Pozdrawiam :)

Zmieniony przez - Kelton_PM w dniu 2010-05-14 12:01:47

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Termin publikacji nowych wyciągów uległ przedłużeniu gdyż wdrożenie nowych produktów wymaga od nas dużego nakładu pracy :) Etap konstrukcyjny, produkcji prototypu, utworzenia planów produkcji oraz zrobienie zdjęć i opracowanie treści. W tym czasie również pojawiliśmy się na zawodach SFD w Warszawie :) do nich również chcieliśmy się dobrze przygotować. W tym momencie będziemy sukcesywnie publikować kolejne wyciągi :) Pozdrawiam czekam na Wasze opinie.

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Recenzja zestawu HERMOD II i wyciągu OTUS

Następny temat

recenzja bramy do sufitu z wyciągów Heavy Otus II

WHEY premium