SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ!!! LEUCINE XTRA - ZAPOMNIJ O KATABOLIŹMIE

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21257

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Dzisiaj doszła Leucynka Teraz czekam na prima aprilisowe fanty Dziękuję serdecznie!

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7403
Doszło 2 saszetki . dzienks Activlab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
Ja też dostałem wczoraj 2 saszetki smak grejfrut o wiele lepszy od tego z BCAA Xtra, bardziej słodki, o rozpuszczalności nie będę pisał bo wsypałem do buzi i już :D szkoda prochu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Dzisaj przyjechały sample.Jutro katuje gany to załaduję 100% żeby być twardziejszym

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-04-14 18:06:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
Wszystko doszło, dzięki ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Czekamy na relacje

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1782
do mnie również doszło, smak Lemon jutro skosztuje :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Dzisiaj skatowałem gany i przedramiona.Pierwszą porcję zacząłem sączyć 10 minut przed treningiem i popijałem potem przez cały trening.Druga porcja od razu po treningu.
Trochę się zdziwiłem,bo trening był znacznie intensywniejszy niż zwykle,a od 2 miesięcy jadę bez supli(m.in. ostatnią porcję mono sypnąłem 2 miechy temu) to raz,a dwa nie mam w zwyczaju jadania posiłku przed treningiem,co wyklucza w obu przypadkach wpływu żarcia lub supli na jakość treniningu.

Porcję rozpuściłem w 600 ml wody.Smak cytryny ledwo odczuwalny(pewnie ze względu na ilość wody),za to czuć charakterystyczny smak leucyny co przypomniało mi odczucia z suplem z leucyną firmy,która również urzęduje na tym forum
Jednak tutaj żadnych sensacji nie było ,całość miała lekko słodki smak.
Co do rozpuszczalności to wiadomo,że leucyna ma duże opory przed tym.Musiałem dość długo mieszać łyżką,żeby proch się rozpuścił,ale można zauważyć małe,białe drobinki.

SMAK:4/5 Cytryny nie czułem,pewnie ze względu na ilość wody,w której rozpuściłem porcję.To samo tyczy się leucyny,która ma specyficzny smak(ale i tak ją czuć ).Ale to ma działać,nie smakować
ROZPUSZCZALNOŚĆ: 4/5,ale to tylko wina leucyny. Po rozpuszczeniu,woda miała kolor zielony
DZIAŁANIE:No właśnie tak się zastanawiam czy to ewidentne działanie supla czy siła umysłu spowodowała,że zayebiście mi się ćwiczyło,jak nigdy?


Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-04-15 13:15:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
doszły sample

przed treningiem odrazu dałem 2 porcje













smak: 5/5 (lemon) dałem 150ml wody i smak był bardzo intensywny, taka kwaskowata cytrynka
rozpuszczalność: 3/5 piana jest ale to w końcu leucyna


Zmieniony przez - bratus3 w dniu 2011-04-15 21:23:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
beda dzisiaj wyniki z tego drugiego konkursu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ACTIV SCORE

Następny temat

Kończymy kolejny kwartał - może to Ty zgarniesz kolejne 5000 zł?!

WHEY premium