SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE ZESTAWY W SKLEPIE SFD-STACKI KREATYNOWE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Ja wiem ze to fajna sprawa, ale od razu zatrzelgem ze malo prawdopodobna. gdyby kazdy mogl komponowac swoj zestaw to mysle ze nikt z forum nie zaopatrywalby sie w innym sklepie pozatym mozna napisac program ktory wykonywalby cala prace. nalezaloby tylko ustalic ze jelsi np Gain Bolic kosztuje 100zl to w zestawie z dwoma innymi suplami (kazdy powyzej 100zl bo inaczej promocja by nie miala sens) kosztuje np 85, Storm jest za 189, a z 2 innymi w zestawie np 175. uzytkownik wybieralby poprostu produkt i od razu zmieniala by sie jego cena wraz z dodawaniem kolejnych odzywek wiem ze troche namieszalem ale mam andzieje ze ktos zrozumie

wpadlem na co innego: w "mistrzowskich zestawach" jest np Xpand, sam kosztuje 149zl, a jesli kupi sie dwie sztuki to zestaw kosztuje 249zl, normlanie 298, co daje okolo 15% upustu. wiec mozna by zrobic grupy produktow Gainery, Białka Aminokwasy, Kreatyny, grup byloby zalozmy 8 i wybranie produktow z 3 dowolnych dawaloby w sumie 15% upustu tez nie glupie bo jeden wezmie bialko gainer kreatyna, a trzeci carbo, bialko i aminy

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2006-08-27 22:07:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Dee-Jay bardzo dobry pmysl i mysle ze tez realny przeciez przy zamowieniu program by to obliczal natmiast dla osob co by pakowaly to i produkty i cena ustalona byla wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
ojdan - ale to było z dobry rok temu

kiedy sklep sfd działał na dosc dobrym poziomie

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Powinni ustalic ktore produkty moga uczestniczyc w promocji, podzielic na grupy i zrobic ze np 3 produkty to 15% rabatu, takby bylo najlatwiej bo z tego co widze to w "mistrzowskich zestawach" jest 15% upust przy zakupie 2 produktowhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/31.gif[/img] wiec mozna nawet zrobic ze zamawawiaajc z 2 grup bylby rabat, staly rabat 15% i nie trzebaby bylo nic liczyc. sam bede mial teraz 400-500zl do wydania, ale nie zrobie zakupow calych w sklepie sfd bo chcalbym kupic np Sp80 ktore jest w "ofercie specjalnej" do tego 2 xpandy ktore sa w normlanym sklepie sfd i nitro ktore jest tez tylko w sklepie. w razy za wyslke trzeba placic, 2 paczki ida, bez sensu i to troche zniecheca wiec mozna nawet zrobic ze zamawawiaajc z 2 grup bylby rabat, staly rabat 15% i nie trzebaby bylo nic liczyc. sam bede mial teraz 400-500zl do wydania, ale nie zrobie zakupow calych w sklepie sfd bo chcalbym kupic np Sp80 ktore jest w "ofercie specjalnej" do tego 2 xpandy ktore sa w normlanym sklepie sfd i nitro ktore jest tez tylko w sklepie. w razy za wyslke trzeba placic, 2 paczki ida, bez sensu i to troche zniecheca wiec mozna nawet zrobic ze zamawawiaajc z 2 grup bylby rabat, staly rabat 15% i nie trzebaby bylo nic liczyc. sam bede mial teraz 400-500zl do wydania, ale nie zrobie zakupow calych w sklepie sfd bo chcalbym kupic np Sp80 ktore jest w "ofercie specjalnej" do tego 2 xpandy ktore sa w normlanym sklepie sfd i nitro ktore jest tez tylko w sklepie. w razy za wyslke trzeba placic, 2 paczki ida, bez sensu i to troche zniecheca[img]../../buziaki/1.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
super pomysł

i takie zestawy imo bylyby świetne

kretka / gainer bulk po treningu / białko na noc

KA / jakiś bulk / sp80

pikny zestaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Dobra to teraz przestancie mnie chwalic tylko zjamijcie sie tym zbey kogos do tego przekonac bo ja takich wplywow ani znajomosci nie posiadam ja moge tylko pomysly podrzucac bo w sumie te mistrzowskie zestawy sa na jedno kopyto: staki staki i jeszcze raz staki + jakis gainer i w sumie to zestawy dla osob z wiekszym portfelem bo chociazby Dymatize do najtanszych nienalezy. zbey nie bylo ze narzekam, po prostu trzeba zrobic cos uniwersalnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
nieźle kąbinujesz masz u mnie soga.ja jak sie trochę przebudzę to przemyśle to dokładniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
nie wiem czy tkos rzucil taka propozycje, ale mysle ze powinien tez byc zestaw "absolut beginner", czyli kreatynka mono i dextro juice olimpa.

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
moim zdaniem rynek supli tak sie rozwinal ze mono zostawmy tym z mniejszym funduszem ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1545
Jezeli chodzi o pomysl D-J jest on godny przemyślenia i naprawde ciekawy. Podejrzewam że bedizmey chcieli go zrealizować ale musicie na to trochę poczekać. Jest wiele pracy odnośnie sklepu i musimy najpierw wykonać inne zadania. Takie jak dodanie do oferty olimpa i biogenixa oraz wprowadzenie nowości bo ich jest też dużo a nie zostały jeszcze wprowadzone.

Bardzo mi sie podoba zestaw : shock + storm. Myśle ze jeszcze w tym tygodniu wprowadzimy go do oferty . Małe Cp plus mono też.

Jeżeli chodzi ogólnie o ceny to nigdy nikomu kto prowadzi9 sklep SFD nie zależalo na ich zaniżaniu. Nowy sklep powstał przede wszytskim dla was. Po to zeby na SFD bylo wiecej ludzi i żeby wiecej ludzi odwiedzało tą stronę. Wszytskie wasze wypowiedzi bierzemy sobie do serca i bedziemy cały czas udoskonalać swoją ofertę. Jednego czego nie moge obiecac to realizacji 100% z podanych przez was pomysłów. Bo tego porostu nie da sie zrobić.

AKTUALNY MISTRZ POLSKI W KULTURYSTCE

ZAPRASZAM NA ZAKUPY:www.sklepsfd.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon + alkohol

Następny temat

ostra redukcja-jakie spalacze

forma lato