SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NITROBOLON ENERGIZER

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 186
z czym jest dobrze go łaczyc? co do niego zakupic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 186
jem to wszystko co napisales tylko nie codziennie bo moj zoladek nie daje rady tak , a ja ni moge jesc codziennie to samo bo sie nudzi w ****, wiem ze dieta to podstawa przy pierwszym cyklu wtrzymalem tak jakie 3tyg no i poszlo sporo ale wole jakis zdrowsze odzywianie w mniejszych ilosciach i czesciej. zalezy mi zeby zlapac chociaz te 5-8kg masy minimum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5524
np z dieta ;)

bialko/gainier/bulk wedle brakow w diecei.. ;)

malo sie rozpisales ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
no najlepiej z dobrą dietą i treningiem Pozaty najpierw powinies zajrzec tu---->https://www.sfd.pl/***_!!!_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Ankieta_Działu_!!!_***-t361131.html

Pozatym widze w profilu masz wpisany staż- 6miesięcy! Proponuje mono, ewntualnie jabczan

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 186
trening myślę że mam dobry tylko gorzej z ta dietą trudno mi jest ja sobie ułożyć:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 186
Proponuje mono, ewntualnie jabczan.Co to jest bo nie czaje? za krótko jeszcze jestem w tym:( odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
1.mono- zwykła kreatyna
2.jabczan- inna jej forma

tak najprościej, ty chcesz kupić stack kreatynowy(czyt NITROBOLON ENERGIZER), który jest dla osób o dluższym stazu, możesz go wziąść co prawda ale nie ma po co, bo wyrzucisz pieniądze w błoto, ponieważ na mono bedziesz miał bardzo zblizoney efekt
Co jeszcze chce wiedziesz, służe pomocą

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
a jeśli chodzi o diete, to poszukaj na forum na pewno coś znajdziesz, zresztą nie musisz sie jej tak kluczowo trzymać (moje zdanie) ale ważne żebyś trzymał sie podstaw jak np: 6 posiłkow, posiłek przed i po treningowy, diety co prawda ci nie ułoże, więc zapraszam do działu "odzywianie", tam pomogą na bank

Zmieniony przez - error1989 w dniu 2008-05-27 22:22:56

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
a i mozesz dac soga jesli ci pomogłem

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 186
powiem tak mialem juz jeden cyk li wiele mi on nie dal bo mialem tylko kreatynke i gainera no i jakies tam aminokwasy ale malo.
No i tak chce sobie zrobić porządny cykl mam zamiar kupic kreatyne, tego nitrobolona, aminokwasy, weglowodany, L glutamine, witaminki, no i jakies chyba białko. tylko jeszcze niewiem co dokladnie wybrac jakiego producenta itd. Mam na to jakie 700zł. czy jest sens? b ochciałbym złapać chociż te 2cm w bicu no i w klatce oczywiście. Co mi radzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
nie możliwe jest że nie dał ci nic pierwszy cykl! musiało byc coś spiepszone z żarciem lub treningiem, ja ci proponuje zadbać
-o diete----> dział odżywianie
-o trening----> dział trening dla początkujących


i spokojnie zrobić cykl na mono, gainera brac według ewentulanych braków w diecie!
2 centymetry? W pierwszym porządnym cyklu myśle że ZERO jakiego kolwiek problemu

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 186
staram się jesc 4-5 posiłków dziennie no i musowo zawsze jem przed treningiem no i po tak porządnie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochrona staów?

Następny temat

czy mozna spozywac alkohol??

WHEY premium