SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NAJLEPSZE BARY WSZECHCZASÓW!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10720

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
a nie macie jakis normalnych ludzi poza tymi mutantami???

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Nie!

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
no to czym się podniecacie, jakimis ludzkimi ścierwami które bez koksów wygladaliby -tak sądze- troche lepiej niz dobrze

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Bez obrazy, ale wygladasz na przecietnego czlowieka, nie znajacego sie kompletnie na kulturystyce. Jak ci sie to nie podoba to sie nie wypowiadaj..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
po profilu widze ze ty wygladasz nieprzecietnie , wiec tym mi napewno imponujesz. Ja może sie nie znam , a dlaczego uwazasz ze ty sie znasz?jestes jakims jurorem w konkursach kulturystycznych albo zawodnikiem? zobaczyłem jakis link, w nim kilku mutantow to wyraziłem swoje zdanie , po to jest to forum

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
"no to czym się podniecacie, jakimis ludzkimi ścierwami które bez koksów wygladaliby -tak sądze- troche lepiej niz dobrze "

Nie wiem jak mozna nazwac kogos ludzkim scierwem, za to, ze poswieca cale swoje zycie kulturystyce. Za lata wyrzeczen, ciezkiej pracy i wielu innych czynnikow bez ktorych zaden z tych panow nie istnial by w swiecie bodybuildingu. Doping jest wszedzie i jest on czescia sportu a nie jego baza. Przecietny czlowiek powie iz kulturysta to same sterydy, a np. biegacz czy inny sportowiec jest super czysty i jest kims - a dlaczego? Bo ocenia kulturystow po duzych miesniach, jakich nie posiadaja inni sportowcy. Zalosne.

"po profilu widze ze ty wygladasz nieprzecietnie , wiec tym mi napewno imponujesz."

Ciesze sie, ze imponuje ci brakiem profilu.

"Ja może sie nie znam , a dlaczego uwazasz ze ty sie znasz?jestes jakims jurorem w konkursach kulturystycznych albo zawodnikiem?"

Nie wspominajac o tym, ze nie trzeba byc ani jurorem, ani zawodnikiem zeby sie znac, to nie napisalem ze sie znam. Ale wiem, z biegiem czasu co w praktyce oznacza slowo kulturystyka i poswiecenie sie temu. Nie liczac teorii bo tu wystarczy krotki czas zeby w miare sie orientowac w tym sporcie. Reasumujac wiem, ze czlowiek, ktory uwaza jakiegokolwiek sportowca za "ludzkie scierwo" i gore koksow nie ma kompletnie na ten temat pojecia.

"zobaczyłem jakis link, w nim kilku mutantow to wyraziłem swoje zdanie , po to jest to forum"

A wiesz, ze milczenie jest zlotem? Nie podoba ci sie to sie nie odzywaj albo rob to w inteligentniejszy sposob.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
słuchaj jesli widze goscia z pokrojonymi bicepsami, a ma to nie od ciezkich cwiczen tylko od srodkow roznego rodzaju to nie opowiadaj mi głupot o poswiecaniu zycia i ciezkiej pracy, bo ludzie cwiczacy na sucho zeby jako tako wygladac musza rownie ciezko pracowac jak on . Widze ze w tym wzgledzie jestes niereformowalny, nastepny maniak koksow , nie moj problem.Dla mnie tacy ludzie nic nie znacza(koksiarze , nie mam na mysli ciebie) tzn nie mam do nich szacunku. Nie jestem jedyny , ktoremu nie podobaja sie ci goscie ale ci "inni" sa poprawni a ja nie i to wszystko.
Co do profilu to zawsze patrze na profil i w twoim przypadku tez tak zrobiłem , zakladam ze wypelniajac go kazdy pisze prawde.Wiem ze go nie masz dlatego napisałem , ale jak widac nie kazda aluzje jestes w stanie własciwie odczytac , zamiast tracic czas na głupawe cytowanie kazdej mysli z osobna , pomysl nad kontekstem .Nie rozumiem tego zwyczaju komentowania zdania po zdaniu , spotkałem sie juz z tym .Przypomina mi to czepianie sie słowek i przejezyczen gdu jedna ze stron nie ma argumentow, ale ok, teraz pomysl , rozbierz moja wypowiedz na czesci pierwsze i dawaj heeh .Stary nie obrazaj sie , ja nic nie mam do ciebie , ale widzac tych gosci , zwlaszcza tego pokrojonego , to mysle sobie ze nie na tym polega kulturystyka, jesli ty tak uwazasz to , znow sie nie obraz - nie jestes normalny.
Co do ciezkiej pracy to wiem cos o tym bo cwicze ciezko, ciezej niz inni, wiec nie musisz mi mowic co znaczy poswiecenie dla sportu. A odnośnie biegaczy to oni nie sa tacy czysci, nie robmy z nich aniołow, zwyciezczyni biegu na 100 m na ostatniej olimpiadzie miala podobno widoczny tradzik sterydowy, jest wiele przesłanek swiadczacych o tym ze cos przyjeła , ale dowodow brak , co nie swiadczy ze nie brała. Marion Jones tez byla czysta do czasu...akurat biegacze to nie był dobry przyklad.
Na koniec , co do mojego wypowiadania sie , to zeby ta wypowiedz miala swoj wydzwiek musi byc ostra , bo inaczej zginie wsrod innych , nedznych i bezbarwnych wypowiedzi.

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
NIE MASZ SZACUNKU DLA KOKSIARZY.hmmmm jestes w błedzie bo oni poswiecili zdrowie i życie dla sportu!!nie wazne w jaki sposób to robia!!jesli nie bierzesz dopingu nigdy nie bedziesz gwiazda sportu wiec co za farmazony opowiadasz!dlaczego ktos kto ma marzenia bycia najlepszym nie ma spróbowac skoro nie zalepy muna zdrowiu i innych rzeczach to niech to robi a ciebie to nie powinno obchodzic!!nie bronie ich bo sam jestem przeciwny temu ale skoro ci sie to nie podoba to napisz to ale nie ublizaj im bo oni kochaja to co robia i wkładają w to całe serce i nie przychodzi im to tak łatwo jak ty sobie myslesz ze przywalą szczała i rosna(musza bardzo ciezko pracowac na siłowni moze nawet cięzej od osób ceiczących naturalnie)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
ok niech wam bedzie ze z tym scierwem przesadziłem, przyznaje sie ale co do reszty to nie zmienie zdania. Wiem ,ze to ich sprawa(juz wczesniej to chyba powiedziałem) ale skoro wystawiaja sie na widok publiczny to mam prawo komentowac ich wyglad i mi sie to nie podoba .

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
ok ale nastepnym razem nie przesadzaj z wypowiedziamii nie obrażaj ich!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciążniki z metalowymi wkładami

Następny temat

WYPADEK

WHEY premium