SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My sacrifice 1-3 9-11 16-19 Nowe 20

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21735
Myślisz, że jak na niego działa, to na Ciebie też?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bartek10, wiesz bardzo ważnym, jak mi się wydaje, jest umiejętność czucia samego siebie, na początku nie łatwo jest sie tego nauczyć. Kiedy juz sie umie "rozmawiać" ze swoim ciałem to wiesz co jest dla ciebie dobre. Ja zaczynając ćwiczyć nie miałem pojęcia o niczym, ani o treningu ani o jedzeniu, pisałem różne głupie rzeczy na forum, a jak teraz to czytam to az mi głupio :D
To ze to co na mnie działa a na innego moze nie działać, to racja, ale ja nie robiłem nic nadzwyczajnego, po porstu szczery i oddany trening jaki nieraz tu wyczytałem, az w końcu doszedłem do momentu gdzie sam wiem co powinienem robić. Ale zeby choć w małym stopniu rozwiać Twoją ciekawość :
przez pierwszy rok tylko Split typowo na mase, błędem było brak ACT na początku ale kto wiedział... potem bawiłem sie również w FBW. Na początku typowo z katrki wyczytane ćwiczyłem jak było napisane i tyle, gdy juz miałem trochę mięsnia i nabrałem doświadcznia i jakotakiej techniki to kombinowałem przy pierwszych zastojach. Zmieniam treningi, szerokości uchwytów itd, czasem inaczej łącze partie, albo robie inne ćwiczenia, jak ktoś kiedyś fajnie powiedział : trzeba zaskakiwać mięsnie nowymi bodźcami aby na nowo je pobudzić :P
Ale ważnym jest wyczuć siebie pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dodam kilka zdjęc z aktualnej formy, dziś na treningu kolega miał aparat więc skorzystałem Waga +1/2kg, wymiary ledwo do przodu, ręka z 40,5cm Proszę moda o dodanie do tematu (...) nowe str 9, POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


moze na dniach dołącze jakieś plecy i noge :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Było chuhero, jest pakero...
Pod wrażeniem jestem jak urosłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


jeszcze coś takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5761
Good :]
SOG'a nawet dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
sog za kurnik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 lata/17 lat

Następny temat

a o Tym co myślicie?

WHEY premium