SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscletech - Nano Vapor

temat działu:

Muscletech

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65792

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
jako najlepszy spec z M&T (brałem wszystko z tej firmy w ilosciach max), moge powiedzieć, ze NanoVapor jest dobry, ale np. BSN NO-XPLODE jest Dużo lepszy, i tam 2 miarki czynią więcej niż tu. Tak więc lepszy BSN.
Z MuscleTecha polecam jedynie NitroTecha.

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 737
wlasnie zaczolem vapora a skonczylem shotguna dwie zupelnie rozne banie na razie vapor po 4 dniach wypada pozytywnie

just blaze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 277
:) ja skonczylem Vapora :) solo :P :) i bardzo pozytywnie :) a niby muscletech to przereklamowana firma; ) bardzo dobry produkt pompa okrutna:) i milo sie konczy trening:) nie mdlilo mnie nigdy:) i senny tez nie bylem :) warto kupic :) polecam i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 737
juz po 7 trenningu i brania po poltorej miarki dobra pompa i motywacja do trenningu:) mi pasjue jak najbardziej ten prodkukt polecam z cell massem po

just blaze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
fajny smak w porownaniu ze shockiem to jak miód przy gównie
pobudzenie ok,ale pompka słaba,dobra koncentracja nawet.Chyba mi sie podoba bardziej niz shock

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1136
Obecnie stosuje Nano Vapor efekt zadawalajacy po 3 tygodniach pompa ok żyły same wyłażą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5638
Witam ,proszę o opisanie smaków tych co brali/próbowali bedę zamawiała w USA od razu kilka sztuk i nie chce wziasć najgorszych smaków,takie po prostu do przeżycia.Jakie najlepiej brać ?

http://tiny url.com/kqtvrzb

Ania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25423
grape fruit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5638
Dzięki, zamawiam ,i moze jeszzce Fruit Punch wezmę jedno na próbę a większosc grape

http://tiny url.com/kqtvrzb

Ania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Na początku dostałem niezłego kopa, tylko szkoda że się nie rozkręca bardziej. Fruit punch da się wypić, pompa zaje*****, podoba mi się to uczucie ciepła, ale brakuje tego skupienia na treningu. Ogólnie produkt na szkolną piątkę

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muscletech - Meso - Tech Complete Bar

Następny temat

Muscletech - Anabolic HALO

WHEY premium