SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscletech - Nano Vapor

temat działu:

Muscletech

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65793

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 679
troszke juz stakow zjadlem i musze powiedziec ze halo + vapor jest bardzo dobre wczesniej probowalem shotgun (jest bardzo dobry tylko smak tragedia)i super pump (nie polecam slaby).Po vapoze bylo swietne pobudzenie na treningach.W sumie ze stackow to dla mnie nr1 . waga ze 102 na 106 klata ze160 na 170 dwa razy.polecam ale na kazdego inaczej dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 679
teraz bede probowal shocka ze stormem jak i co napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
uważam, że Nano Vapor jak najbardziej sie sprawdza.. pompa na treningu niesamowita, bicepsy, tricepsy rosły w ekspresowym tempie, aż ostatnie ruchy ciężko się wykonywało ;) jeśli miałby to być pierwszy z próbowanych stack'Ow, to nie ma co się zastanawiać ;) do tego Weider Mega Mass i sylwetka idealnie się dopracowywuje, nie zapominając o rozsądnej diecie ;) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 327
Zastanawiam się między naNO VAPOR a N.O. PLASMACORE? Podobno efekty porównywalne...prawda?
thx

"...nawet w chwili złej nigdy nie opuszczę Jej..." CRACOVIA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brałbym vapora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
nie no muscletech to b. dobra firma, sponsoruje cutler'a, więc musi ładnie prać mięśnie (oczywiscie w pozytywie).. osobiście polecam nano Vapor, a na jakim etapie cwiczen jestes? ile cwiczysz, trening masowy czy silowy? pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 327
Ćwiczę ze 4 lata i zdecydowanie na suchą masę ze zbiciem zbędnego tłuszczu, 5 razy w tygodniu. thx

"...nawet w chwili złej nigdy nie opuszczę Jej..." CRACOVIA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
aa, no to nano powinien sie przydac :) tylko nie zapomnij o diecie ! ;p powo w cwiczeniach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390
nano vapor to zdecydowanie najlepszy produkt jaki jadłem ,nawet shotgun wraz ze stormem nie zrobił na mnie takiego wrazenia jak vapor jedzony solo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6873
Moim zdaniem bardzo dobry dopalacz przedtreningowy ,na mnie działał bardzo dobrze może nie pompował mnie tak jak x pand ale kopał moim zdaniem mocniej ,również brałem nitrobolon e ,który pobudzał niezle ale jednak jakby w inny sposób. Polecam z czystym sumieniem......

;p tralalalalala

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muscletech - Meso - Tech Complete Bar

Następny temat

Muscletech - Anabolic HALO

WHEY premium