SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscletech naNO Vapor - kilka pytań ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1034
Chcę zacząć cykl z naNO VAPOR. Mam jeszcze dodatkowo Vasobolan od Hi-Tec'a - akurat jestem w połowie cyklu z Vasobolanem. Obie odżywki mają na celu dostarczenie treningowej pompy azotem. naNO posiada kreatynę a Vaso stosuje się w przerwach z kreatyną. Mam pytanie- zaczynać cykl z naNO dołączając go do Vasobolanu? Czy widzicie jakieś lepsze wyjścia??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...pewnie nawet składu nie przeczytaleś
jest to preparat zlzony więc sila rzeczy musi dzialac szerzej.
ale nie zastapi napewno podstawowych rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160365 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234159
Ja bym skonczyl brac vasobolan, a wystartowal z cyklem na vaporze, a po skonczeniu vapora bral z powrotem vasobolan

A na cykl masz tylko vapora? ile?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1034
w sumie też o tym myślałem. Mam Vapora , Vaso i aminokwasy od biotech'a ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1034
a Vasobolanu mam dokładnie połowę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160365 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234159
to wypadaloby do cyklu rzucic jakies mono chociaz jeszcze

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2008-06-23 09:42:10

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1034
z tego co czytam o Vaporze to tam w ch..j jest tego wszystkiego ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja bym brał Vasobolan W czasie i po Cyklu tyle że ja lube miec cały czas Pompe ale to za to więcej kosztuje. Więc jeśli nie masz kasy to zrób przerwe i po vaporze znwou vasobolan.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13324
Mam pytanie czy można zrobić cykl na samym nano vapor, czy konieczny jest jakieś dodatkowe odżywki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Musisz jeszcze troszke poczytac chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13324
No właśnie tyle czytam i jakoś nie wpadłem na to sam i po to pytam;
To jest tylko po to by dostać kopa na treningu, czy mozna go stosowac do budowy jak inna odzywke/anabolik. czy on działa tylko pobudzająco
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutecznosc halodrolu...

Następny temat

Carbo pytanie

WHEY premium