SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motywacja

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 683
Tak się zastanawiam. Co was motywuje??? Wiem że tych tematów odnośnie motywacji jest mnóstwo ale co dla was jest motywacją? Macie też tak że z czasem się zmienia wasza motywacja???
Na początku pare lat temu kiedy byłem uzależniony od narkotyków alkoholu i papierosów, czułem się zniewolony i miałem poczucie że coś ciągle mną rządzi więc zapragnąłem to zmienić. Oczywiście do tego byłem gruby. Motywowałem się dodatkowo muzyką, Wizualizowałem sobie w głowie swoją nową sylwetkę. Wizualizuję dalej w umyśle różne sytuacje w których przewaga fizyczna pozwala mi ratować moją rodzinę i ludzi na ulicach w sytuacjach zagrażających ich życiu... << Wiecie to tak zwany... hmm ja to tak nazywam "syndrom bohatera". Może też tak macie?
Teraz moją motywacją jest ten oto człowieczek na filmie!
Podzielcie się swoimi odczuciami, doświadczeniami mogą być bardzo pomocne i mi i innym. Z Góry dziękuje i Pozdrawiam Serdecznie. ;)


Kurek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
Zacząłem ćwiczyć jak starszy brat się ze mnie śmiał że cienki jestem, ale szybko skończyłem potem ćwiczyłem aby rozwalić kolegów na rękę. Dobre są też takie stronki na necie motywujące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Wizualizowałem sobie w głowie swoją nową sylwetkę. Wizualizuję dalej w umyśle różne sytuacje w których przewaga fizyczna pozwala mi ratować moją rodzinę i ludzi na ulicach w sytuacjach zagrażających ich życiu... << Wiecie to tak zwany... hmm ja to tak nazywam "syndrom bohatera". Może też tak macie?


nazwalbym to raczej syndromem marzyciela a nie bohatera.
Motywacja dobra jak każda inna dopóki dzieki niej ćwiczysz i dopóki nie rozpłyniesz się w swych bohaterskich fantazjach jadąc za kółkiem samochodu, powodując jakiś wypadek. Ze szlachetnego wyimaginowanego bohatera staniesz się wtedy zwyklym przestępcą.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 683
Ehh... ja napisałem o sobie i wolał bym żebyś kolego także napisał coś od siebie.

Kurek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
napisałem od siebie, motywacja dobra jak każda inna, która napędza nas do działania, byle by tylko nie wy niknęły z niej inne klopoty

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 683
Co Ciebie motywuje kolego? Wiem że łatwo się na czyjś temat wypowiadać albo odnosić do czyjejś wypowiedzi a trudniej powiedzieć coś osobie i swojej motywacji? co Tobie daje siłe do treningu? Powiedz coś budujacego?....

Kurek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
mi siłę i chęci dodaje każdy lepszy wynik niż na poprzednim treningu. Każdy kilogram wyciśnięty wiecej pozwala mi wierzyć że podążam dobrą drogą.
Przy czym jestem cholernym realistą i nie załamuje się byle pierdołami. Nie oczekuje cudów i gigantycznych skoków siły/wytrzymałości bo naoglądałem się filmików z treningami zawodowców,. A jak mi nie idzie to nie porzucam treningów z myślą że się do tego nie nadaję tylko jestem żądny rewanżu i kolejnej próby.
Ot taka natura sportowca który lubi rywalizację.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 683
I oto chodzi. Dziękuje

Kurek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
znakomity filmik. Mnie np. motywują moje wyniki, motywują nie również gratulacje od znajomych za moje wysiłki w sprawach biznesu, czy nawet podziękowania za wszelkie konsultacje i widok jak mogłem komuś poprawić ich życie.

Forum o motywacji http://motywowac.pl/blog 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 159 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1021
Witaj

Cóż moją motywacją jest bardzo wiele rzeczy

Najważniejszą i pierwszą motywacją było akcja jaka się działa 10 m ode mnie para siedziała na ławce i 3 chlopaków ich zaatakowało jej chłopak uciekł ona została sama a ja nie miałem odwagi by podejść strach mnie sparaliżował nigdy nie trenowałem ani nie ćwiczyłem i pewnie dlatego ona też uciekła i od tego momentu przysiągłem sobie że zaczynam trenować

Drugą sprawą jest mój wygląd miałem 10kg niedowagi a jadłem bardzo dużo i wszystko jednak wtedy nie wiedzialem że to puste kalorie

Trzecią motywacją jest wygląd na starość osób aktywnych fizycznie moja sąsiadka miała 97 lat i chodziła bez problemu a nawet była w stanie pracować

Muzyka też jest motywacją

Teraz sport jest tym co kocham i jakoś nie wyobrażam sobie życia bez niego czuje się pewny siebie, mam odwagę podchodzić do dziewczyn i rozmawiać a nawet zająłem 3 miejsce w maratonie po miesiącu trenowania

Również bardzo dużą motywacją z początku było to że wiele osób śmiało się ze mnie że zacząłem ćwiczyć

Jestem motywacją dla innych pomagam każdemu i namawiam każdego do ćwiczeń bo to jest w życiu najpiękniejsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

domatooooor

Następny temat

Ektomorfik + hantelki

WHEY premium