SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

domatooooor

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10
Dobry, mój staż treningowy to już kilka lat od sztuk walki po siłownie, jednakże nigdy nie przykładałem większej uwagi do budowy mojego ciała.
Z racji tego że czekają mnie 3 miesiące aresztu domowego, zakupiłem drążek rozporowy, hantle 2x20, uchwyty do pompek, a także pare puszek: BCAA g-force, ZMA(Nuttrend), Thermobombs i Scitec Iso Great Zero Sugar(białko).

Dieta moja opiera się na rybach, nabiale, kurczaku i warzywach w szelakiej postaci

Planuje robić dwa treningi dziennie, rano i wieczorem - między Nimi oczywiście czas na sen i żarcie

Prośba moja to rozpisanie treningu z wykorzystaniem tego co mam, ewentualnie polecić jeszcze jakiś sprzęt.

Z góry dziękuję i dodam że może to być zestaw dla Herculesa i tak to zrobie. Jeden cel w głowie.

Piąteczka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
Dwa treningi dziennie to trochę bez sensu. Musisz się regenerować. Mógłbyś jeszcze dokupić regulowana hantelke i wtedy mógłbyś robić fbw. Są dobre plany w podwieszonych

Zmieniony przez - markos123 w dniu 2014-08-17 21:22:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
jw.
Dwa treningi to troche dużo. A masz możliwość zdobycia jakiegoś dodatkowego sprzętu?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Połączenie dwóch celów - czy to możliwe?

Następny temat

Motywacja

WHEY premium