SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motyl do malej korekty!!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
Napinajac motyle rysuje sie fajna linia od samego dolu lecz wewnetrzna czesc przy prostonikach ( sa jak 2 weze boa :), pod czworobocznym, w zasadzie jej nie czuc, co mozna z tym zrobic, nie moge nic znalez!!??

" mieśnie mówiły nie, ja mówiłem tak " :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
Fu pisałeś do mnie? Jeśli tak to zajrzyj do działu nasze zdjęcia tam jest więcej moich fotek, a tak ogólnie to wcześniej się nie napinałem to była moja 1 sesja:D a zdjęcie z avatara mi się osobiście podoba, bo chociaż troche widać na nim mięśnie na dole pleców :]

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Nabrać masy.


Wiosłowania sztangą/sztangielką.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
krzychu a mam pytanko ? warto robic dwa wiosłowania jednego dnia wpierw sztanga a potem sztangielka o ławke ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
wiosluj sztanga, troche szerszy chwyt niz barki, ustawienie dloni - nachwyt
wazne - pochylenie ciala okolo 135 stopni (kat miedzy korpusem a nogami) czyli polwyprost jakby, pod koniec ruchu sztange podnies spinajac ze soba lopatki (oczywiscie to fizycznie niemozliwe ale zalapiesz o co chodzi)

co prawda krzychem nie jestem, ale napisze ze sam robie 2-3 wioslowania na kazdym treningu i ponoc plecy to jedna z moich lepszych partii (mozna fote zobaczyc w naszych zdjeciach, topik o plecach) - sztuka jest roznorodnosc i wyczucie miesnia - dobrze bedzie ci taka ilosc wioslowan sluzyc jesli kazde z nich bedzie oddzialywalo na inny rejon plecow - ja robie wioslowanie podchwytem przy duzym pochyleniu i waskim chwycie, wioslowanie nachwytem przy polwyproscie i szerszym chwycie, oraz wioslowanie sztangielka przy duzym pochyleniu, chwycie mlotkowym i ustawienia ramienia pod katem 45stopni patrzac od gory na kat <)/przedluzone ramie - kregoslup/

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
FU to ile ty robisz serii na jednym treningu?

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
8-10 na najszersze grzbietu
i 3-4 na prostowniki

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
FU a możesz ocenic mój plan? Byłbym wdzięczny ,a i SOGA nie poskąpie

1. Ściąganie drążka wyciągu górnego szerokim uchwytem: 4 serie 12 (stały ciężar)
2. Podciąganie sztangi w opadzie(wiosłowanie): 4 serie 12 (stały ciężar)
3. Przenoszenie sztangi w leżeniu na ławce poziomej: 4 serie 12 (stały ciężar)

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
przenoszenie hantla - jak wyizolujesz plecy w tym cwiczeniu nie ruszajac klaty to winszuje - jak dla mnie to cwiczenie idelane na plany typu fbw gdzie bez rozgrzewki musisz przejsc np z cwiczeina na klate na cwiczenie na plecy

wyciag i wioslo zostaw jesli "czujesz" te cwiczenia, mozesz kombinowac z progresja, regresja, superseriami itd - droga wolna
mozesz dorzucic do tego przyciaganie wyciagu dolnego np w superseriach z wioslowaniem
dodalbym tez martwy ciag

sogow nie potrzebuje, pozdro

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ja robię jedno wiosłowanie, choć przy takim stopniu urozmaicenia, o którym mówi FU, robienie dwóch nie będzie błędem. Ja po prostu po zrobieniu jednego mam dość

MMaciej - przenoszenie rób sztangielką, mocniej wchodzi na plecy.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
Mi to głównie chodzi o rozros w szerokość No możę nie tak jak wy ale wiecie o co biega.
Krzychu666 a to przenoszenie chantli to dac zamiast przenoszenia sztangi tak? A podobno przenoszenie chantli jest na klatke?

Zmieniony przez - MMaciej w dniu 2006-08-09 19:08:14

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Odwrotnie. Wąski chwyt w przenoszeniu wchodzi bardziej na plecy.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to dobry trenning?? podstawa zdobywanie masy

Następny temat

Problem

WHEY premium