SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Monster Mass i Carbo <----------PYTANIE ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2370

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
Pora coś napisać,otóż niedawno kupiłem tak zachwalanny wszem i wobec Gainer Biogenix'a monster mass 1800g i musze powiedzieć ,że za***isty gainer a smak truskawkowy poprostu wymiata,mogło by się zjeść cały w 1 dzień ,wcześniej miałem mass xxl waniliowy i cza wspomnieć,że smaków to oni robić nie umieją ta wanilia to smakowała jak budyń sprzed 2 lat do tego dołożyłem sobie Carbo z Olimpa też truskawkowe 1000g i mam mały problem z tym carbo bo tak,chwiczę na siłowni dość długo i jestem szczupły dlatego też postanowiłem pić carbo podczas treningu ,już nie powiem ,że rozrobiony ze zwykłą wodą smakuje prze***anie ledwo da się pić,no ale wracając do problemu to po wypiciu tego Carbo czułem takie przymulenie na siłownii,że wogóle ledwo robiłem ćwiczenia,jakby mnie tam nie było,widocznie osłabienie organizmu.Dlatego też niewiem czym to jest spowodowane czy nie można spożywać carbo w czasie treningu bo akurat spotykałem się z opiniami,że jak ktoś długo ćwiczy na siłce i przy tym jest szczupły to w trakcie jest jak najbardziej wskazane Carbo,czy też może za dużo jest witamin i skł mineralnych łącząc to razem z Gainerem Biogenix'a,może trzeba większych przerw w spożyciu tego i tego sam już niewiem.Wszystkich znających się w temacie proszę o wypowiedź ,jak co to wskoczą sogi pozdro------->

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2071 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5989
JA zaczełem pić Carbo odrazu po treningu i zaczelem normalnie w oczach tyc Carbo Oli.pu pomarańczowe z wodą jest genialne a XXL to chyba trafiles jakiegos przeterminowanego bo wlasnie pije go z mleczkiem i jest pyszny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945


a co do oczu to mam strasznie przekrwione jakbym jarał trawe

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945


a co do Carbo to jak sądzicie lepiej pić z wodą zwykłą czy mineralną bo ta zawiera kationy i aniony dodatkowo szególnie ta wysokozmineralizowana ale chyba lepiej wtedy smakuje pozdro----->

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2071 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5989
a pijesz z kranówką czy co?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pij carbo przed treningiem i po, tak będzie chyba najlepiej w twoim przypadku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Oslabienie, ospalosc jest zapewne spowodowane skokiem cukru we krwi...m.in dlatego nie poleca sie picia carbo przed treningiem.... pij tylko po... A jak chcesz pic w trakcie to wez mniej carbo i dodaj duzo wody...wtedy raczej nie bedziesz czul 'zmulenia'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
carbo piłem z wodą taką ze zródełka

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
veron apropo twojego spostrzeżenia na olimpie pisze rozpuścić 50 g w 180-250 ml wody ja zrobiłem tak wziąłem 20-25 g i rozpuściłem w 500 ml i czułem zmęczenie i zmulenie,także to było sporo rozcieńczone

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
To pij tylko po treningu...
A to rozcienczenie wcale nie bylo takie spore
btw 0,5l wody na treningu to troche malo..no chyba ze cwiczysz 25min


Zmieniony przez - Veron w dniu 2004-08-12 22:09:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
co to za post wogóle?
pytasz z czym pić carbo?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kretka w proszku czy w kapsułkach

Następny temat

Gdzie można kupić johimbinę?

WHEY premium