SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje rekordy...

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie, chciałem podać swoje rekordy, (trenuje kulturystyke, a nie trójbój siłowy), abyście ocenili. Dodam, że bardziej zależy mi na budowie niż sile. Rekordy są z 20.03.2003r (czyli sprzed ponad 4 miesięcy)
Wyciskanie: 80kg (jak z przytrzymaniem na klatce, to ok 75kg)
Przysiad: 71kg x 4powt. (nie schodziłem poniżej tej liczby powtórzeń)
Martwy ciąg: 120kg (to jest mój atut - chyba)
Dodam, że ważę ok 70kg. Rekordy nie są za***iste, ale trenowałem tylko 5miesięcy i 1 tydzień (od 14 października 2002 do 20 marca 2003r - podaję tylko tyle, bo w tym czasie ustanowiłem rekordy). Co o tym sądzicie?

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
...::Walka z wiatrakami::...
"Piękni młodzieńcy krótko przystrzyżeni opaleni elegancko ubrani wspaniale zbudowani nie pchaj się bo zbani, witam ją uprzejmnie, jeden z bramkarzy, mówię - z uśmiechem na twarzy sorry to się już więcej nie zdarzy...".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Ostatnio to jest: 11.08.2003r - poniedziałek, poprawiłem swój rekord życiowy w wyciskaniu leżąc 85kg, (od 8 tygodni trenuje intensywnie, więc sądzę, że to dobry wynik, szczególnie, że jak wznowiłem trening 8 tygodni temu na ławie 70kg nie chciało pójść...). Pozdrawiam.

Nie jestem: "StaRa_EkiPa" tylko Spec lub WBD!
...::ZaPrAsZaM::...
*** http://www.wbd.prv.pl ***
*** http://www.ekipa71.prv.pl ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5180
Moim zdaniem wyniki sa calkiem niezle zwazajac na to ze masz 17 lat i to ze cwiczyles 5 miechow. Nie jeden moze pozazdroscic takich wynikow w takim czasie.Tak dalej !!!

"Im większy jesteś,tym więcej ludzi przyznaje ci rację."

"Im większy jesteś,tym więcej ludzi przyznaje ci rację."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrząc na twój profil to raczej wygląda jakbys trójbój trenował bo masz przewage siły nad masą.

-----------------------------
POLSKA GUROM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Stara_Ekipa, przysiady masz za słabe z stosunku do klatki. 4 ruchy powinieneś wykonać na ciężarze ok. 105 kg. W martwym ciągu jeszcze więcej. Jest to trochę dziwne, bo na zdjęciu w profilu masz dobrze rozwinięte mm. proste grzbietu, co sugerowałoby poświęcanie tym mięśniom specjalnej uwagi, np. jesli trenowałeś wczęsniej inny sport, gdzie te mięśnie pracowały.

Wyciskanie masz dobre jak na tak krótki staż treningowy i wagę ciała. Jeśli jeszcze nie nabrałeś złych nawyków technicznych to naucz się perfekcyjnej techniki, póki kształtujesz swoje nawyki ruchowe - prawidlowa technika zostanie ci na dlugie lata. To samo tyczy się przysiadów i martwego ciągu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Szczerze mowiac wyniki sa slabe. Jezeli chodzi o wyglad, to Twoim atutem jest szczupla postura cial. Dzieki temu szybko widac efekty.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
TRENÓJ SOBIE A EFEKTY PRZYJDĄ JAK NA RAZIE WYRUZNIASZ SIĘ Z TLUMU OSÓB W TWOJIM WIEKU KTORE NIE ĆWICZĄ ALE NA MNIE TWOJA SIŁA NIE BARDZO ROBI WRAŻANIA JA JESTEM MŁOCZY OD CIEBIE A WYNIKI MAM SPORO WIEKSZE I TEŻ NARAZIE ĆWICZE KULTURYSTYKE ALE SIŁA NIE ZOSTAJE MI OBOJĘTNA BO W MOJIM WIEKU TRENIG CZYSTO SIŁOWY TO NIE JEST ZA BARDZO DOBRY POMYSŁ JESCZE Z 2 LATKA I ATAK NA SIŁE :d


Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Czeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia .


Członek mafii STRONG MAN

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Wyniki nie są imponujące, ale pamiętajcie, że trenuje się głównie dla przyjemności, zdrowia i ładnej sylwetki. Wyższe aspiracje i ukierunkowania przychodzą później i nigdy nie jest nanie za późno, czego dowodzą przykłądy naszych weteranów w wyciskaniu i trójboju siłowym, sięgającym nawet po rekordy Europy i świata seniorów!

Jeśli trening nie szkodzi zdrowiu i sprawia przyjemność, to jest O'K!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe w profilu piszesz ze wyniki są w życiowej formie. Wiec to kres twoich mozliwosci ?

-----------------------------
POLSKA GUROM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema ponownie ja to jakiś d**** jestem założylem ten post i zapomniałem o nim!

Janitor: thx
Kloper: mam problem z łapaniem masy
Parker: Trudno samemu się nauczyć perfekcyjnej techniki (jeżeli nikt kto ją posiada cie nie obserwuje). A foto w profilu jest przerobione (zapomniałem dodać to napoczątku...).
Przysiad faktycznie słaby jest, ale martwy wydaje się dobry. Jeżeli martwy jest słaby to ile Twoim zdaniem powinienem wziąść?
A tak aby gryf dotknął klatki (przy wyciskaniu) to wziąłbym wtedy ok 75kg. Bo te 80kg to ok 3-4cm nad klatką gryf zatrzymywałem.

Metrowiec: dzięki za ocene wyników. Posture jeżeli oceniałeś po przez fotkę to chyba zmienisz zdanie, dowiadując się, że foto jest przerobione!

Robert: a jak długo ćwiczysz?
A jakie masz wyniki?
Kloper: życiowa moja forma była ok. marca 2003r, potem uszkodzenie kręgosłupa i przerwa 3 miesięczna, po której wracam do treningów! Rozumiesz?

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
...::Walka z wiatrakami::...
"Piękni młodzieńcy krótko przystrzyżeni opaleni elegancko ubrani wspaniale zbudowani nie pchaj się bo zbani, witam ją uprzejmnie, jeden z bramkarzy patrzy, mówię - z uśmiechem na twarzy sorry to się już więcej nie zdarzy...".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
jak sobie ten kręgosłup uszkodziłeś, podczas treningu?
A propos kręgosłupa, wczoraj czytałem wywiad z Kołeckim w "Rzepie", ponoć kręgosłup boli go cały czas po tej groźnej kontuzji, są dni, że ból jest lekki, a są takie, że nie do zniesienia i tak codziennie. Kołek zrezygnoweał ze startów na MŚ i przygotowuje sie do olimpiady w Atenach.

Kręgosłup jest najważniejszy, trzeba o niego dbać !




POJEDYNEK TYTANÓW W LEGNICY:https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90229 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darooo: sprawa z moim kręgosłupem to za***iście porypana rzecz! Na lekcji w-f (pamietam czwartek 24.04.2003r) graliśmy w nogę rozpędzony biegłem aby przejąć piłkę, koleś też szybko biegł wpadliśmy na siebie (tzn. on na mnie) dokładnie na prawą stronę mego ciała pod wieczór pojechałem na pogotowie. Wyszło, że mam stłuczenie prawego łokcia, pasa miedniczego (prawego rzecz jasna), oraz wadę wrodzoną (o której nic nie wiedziałem!!!), która się zwie: "rozszczepienie łuku kręgowego 1 i 2..." - czy jakoś tak. Zaliczyłem dół, w poniedziałek udałem się dopiero do lekarza (do przychodni) przez ten czas łapały mnie skurcze na plecach zaczynając od prostowników idąc w górę prawie pod łopatki. Ból był nie dozniesienia, trwał czasami od ok.2-10minut! razy czy dwa razy około 30 minut trzymało, to było masakryczne
Dostałem jakieś tam silne środki przeciwbólowe i rozkurczowe, oraz lampy (dokładnie 15 - za które rzecz jasna sam musiałem płacić...). I jakoś przeszło (poza tym opłacało się chodzić na lampy fajna pani tam pracowała ). Tak to było... a teraz staram się uważać na kręgosłup, bo teraz wiem jak ważny jest, nie to co wtedy...

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
...::Walka z wiatrakami::...
"Piękni młodzieńcy krótko przystrzyżeni opaleni elegancko ubrani wspaniale zbudowani nie pchaj się bo zbani, witam ją uprzejmnie, jeden z bramkarzy patrzy, mówię - z uśmiechem na twarzy sorry to się już więcej nie zdarzy...".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia w Ustce

Następny temat

Z leszcza do Strongmana

WHEY premium